- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Blondinen og perkerdrengen 1
“Arhh jaaa du sutter meget bedre end pigerne fra klassen, de ved ikke hvordan en stor perkerpik skal håndteres”

Forfatter: LP
Mit navn er Amanda, jeg er 20 år og en vild dansk blondine.
Med 175 cm høj, langt lyst hår, slank og store faste E skål bryster er jeg pigen de fleste fyre kigger efter. Jeg kan også godt li at klæ mig udfordrende og frækt.
Jeg har dog siden jeg var 18 næsten kun været sammen med perkerfyre, og helt droppet danske fyre. Ligesom mange andre danske piger blev jeg tiltrukket af deres dominerende attitude, lækre kroppe og hvor veludrustede de generelt er i forhold til danske fyre. Så generelt var jeg single for at kunne hygge rundt, hvert fald single overfor danske fyre.
Langt de fleste har været imellem 18-20 år, men i foråret endte jeg sammen med en perkerdreng der var en del yngre end mig selv.
Det var dagen for min lillebrors konfirmation, han var 14 år. Alle fra hans klasse skulle konfirmeres udover en muslimsk dreng der hed Muhammed. Havde mødt ham nogle gange i forbindelse med at han havde besøgt min lillebror.
Han var nu meget cute, og siden han var 10 år. havde han prøvet at flirte med mig, nu var han 13. På en måde havde han fået fat i mit telefonnr. og prøvet at flirte med mig hele dagen, spurgt hvad jeg skulle have på osv.
Jeg legede med på det for sjovs skyld og skrev tilbage til ham flere gange, og endte med at sende et billede af min stramtsiddende sorte kjole der fremhævede mine store danske bryster rigtig meget.
Efter det skulle hele familien op i kirken sammen med alle konfirmanderne, mens vi sad der, begyndte jeg at tænke mere og mere på Muhammed, han var virkelig direkte i hans tidligere beskeder, noget der rent faktisk tændte mig lige der.
Midt i ceremonien vibrerer min telefon, og det er en video af Muhammed. Hans ansigt også hans trænede overkrop, indtil han pegede telefonen ned til hans halvstive pik han havde fremme.
Shit! Skyndte mig at lukke telefonen, inden min familie så noget. Skyndte mig at finde på en undskyldning og forlod kirken. Udenfor åbnede jeg videoen igen og kunne slet ikke få øjnene fra ham. Wow han havde ændret sig i de sidste par år, han var ung, men veltrænet og synet af hans fede perkerpik han stod med i hånden.
Der tikkede en besked mere ind.
“Hej smukke kom over på den anden side af vejen fra kirken, venter herover i det lukkede skur”. Slut
Kiggede over på den anden side, der stod et skur nede for enden af parkeringspladsen, isoleret. Tænkte et sekund først, fuck den unge perkerdreng har gjort mig liderlig. Men var nødt til at se mere, især til den pik, hvor store den rent faktisk var i fuld størrelse.
Åbnede skuret og trådte ind, fandt Muhammed indenfor i bar overkrop, dog med pikken pakket væk.
Hans øjne kigger liderligt op af min i min stramme sorte kjole og stopper og fikserer på mine blondinebryster.
“Hej frække Amanda”
Træder tættere på ham
“For helved Muhammed jeg sad midt i kirken da du sendte den video, hvad tror du ikke min familie ville have sagt hvis de havde set den!” Hæver stemmen lidt overfor ham. Mens jeg ikke kan lade vær med at kigge på hans lækre unge overkrop.
“Kunne du ikke li videoen da?”
“Jo det kunne jeg da, ellers ville jeg jo ikke være her”
Muhammed træder over og hiver mig tættere på, ham holder mig på røven. “mmh har tænkt på dig hele dagen, siden du sendte det billede”
Drejer mig rundt for ham.
“Hvad siger du så til det Muhammed”
I en hurtig bevægelse hiver han mig helt tæt og snaver mig, mens han rager løs på min røv og kjole. “uhh det var vist svar nok”. Rager tilbage, mærker på hans lækre perkermuskler, så unge og hårde, indtil min hånd rammer hans store fede bule. Mærker på den.
Træder et skridt væk og kommer ud af kjolen, har ingen bh på, kun trusser. Fuck kan ikke tro at det er ved at ske, en perkerdreng så ung fra min lillebrors klasse, og jeg er ved at overgive mig selv til ham og hans fede pik. Klemmer mine store blondinepatter sammen for ham, og kan se han er vilde med dem.
Muhammed knapper hans bukser op og vipper hans virkelig store fede muslimske pik ud, selv i halvstiv tilstand er den imponerende, bestemt større end de danske fyre jeg har været med. Sætter mig straks på knæ foran ham, hypnotiseret af den fede perkerpik.
Tager fat i den med en hånd og mærker på den.
“Fuck Muhammed du er virkelig stor” kigger liderligt op på ham, hvis jeg havde vidst det havde jeg måske gjort det her noget før”
Smider frækt til ham og slikker op af hans lækre pik, den starter med at vokse ret tidligt. Mmh tager det store fede pikhoved i munden, sutter grådigt på den og mærker hvor meget den vokser, længere og tykkere.
Han tager fat på mit hoved og presser den længere ind, har hans fede pik dybt i halsen. Fuck jeg er liderlig og elsker det, hans dominerende adfærd hvor han tager hvad han vil.
Under hans fede pik hænger et par tunge perkernosser, sikkert fyldt med perkersæd tænker jeg, ved fra de andre perkerfyre jeg har været med hvor meget de sprøjter, tænker om Muhammed også kan i hans unge alder.
Mens jeg sutter løs, har jeg en hånd nede i trusserne og leger med min fisse, jeg er så våd og liderlig. På den anden side ad gangen er min lillebror og resten af deres klasse i kirke og siger ja til kristendom, mens jeg sidder på knæ som en billig dansk tøs og sutter løs på Muhammeds fede muslimske pik.
“Arhh jaaa Amanda du sutter godt, meget bedre end pigerne fra klassen, de ved ikke hvordan en stor perkerpik skal håndteres”
Wow har han allerede dusket alle pigerne fra hans klasse os, så dem godt oppe i kirken. Mange unge blondinepiger i deres klasse, som sikkert havde siddet på knæ foran Muhammed.
Arh jaaaa han behandler mig virkelig som en billig dansk tøs, og det gør mig så våd, mærker han presser pikken dybere ned.
“Fuck jaaaaa tag min fede muslimske sæd!!!”
Uden advarsel eksploderer hans fede pik i halsen på mig og det sprøjter ud med hans tykke klistrede sæd. Er heldigvis vant til de andre perkere og lykkedes med at holde og på det hele og sluge det. Føler næsten jeg er ved at drukne i det, men det lykkedes. Han trækker den fede pik ud af mig og står stolt over mig.
“Fuck Muhammed, du sprøjtede virkelig meget” Gisper efter vejret, slikker de klatter om jeg missede. “mmh men det smager rigtig godt frække”
Kigger på hans pik, Som vokser igen og er klar til mere.
Rejser mig op, er et hoved højre end Muhammed, men det stopper ham ikke for at vise hvem der bestemmer her. Han vender mig rundt op ad væggen, klapper mig på røven og hiver mine trusser af. Står nu helt nøgen foran unge Muhammed, med en drivvåd dansk fisse som er klar til hans fede muslimske pik.
Historien fortsætter under reklamen
“Kom så Muhammed, kom og tag din danske blondinetøs, når du nu har haft lyst i 3 år”








marco
21/10/2025 kl 19:06
godt skrevet som gjorde meg kjempekåt og gleder meg til fortsettelsen (har et lite håp om å bli kjent med de 13-14 årige blondinene i Muhammed klasse, også;)