- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Morfar legede doktor
Kan du få morfars tryllepind til at skumme, så får du penge til en ny dukke, selvom du allerede har en masse.

11-årige Gerd legede doktor med morfar.
– Nå Gerd har du fået “kildersyge” lille ven, så må morfar,, øh doktor se om jeg kan helbrede dig.
Han førte sin ene hånd ned i hendes skød og begyndte at pille i hendes tissekone.
– Nej morfar, stop, det bliver værre.
– Det er ikke morfar, husk at sige doktor, og husk, det er noget vi leger, og husk, at du og jeg har den hemmelighed sammen, at vi ikke siger det til nogen. Det er derfor doktoren giver dig Barbie-dukker.
Og nu bytter vi roller.
Nu er jeg patient og du er doktor.
– Jeg har ondt i tissemanden. Vil du se lidt nærmere på den.
Morfar bad hende om at tage fat i hans tissemand og rykke hænderne op og ned.
Hun studsede hver gang hun kunne gøre den større.
– Kan du få morfars tryllepind til at skumme, så får du penge til en ny dukke, selvom du allerede har en masse.
Nu 15-årige Gerd sad i sin seng og tænkte over de mange gange, han havde forgrebet sig på hende.
Var det på grund af de frygtelige overgreb, at hun allerede i så ung alder viste seksuel adfærd.
Allerede som 11-årig blottede hun sig i kælderen for drenge i 15-16 års alderen, og nu, som 15 årig, fik drengene lov til at sex med hende.
Hun skulle ikke fortælle til nogle af hendes skolekammerater – de ville nok sladre til skolelæreren. Nu havde hun ikke nogle veninder – de måtte ikke lege med hende – derfor var hun glad for, at drengene ville have noget med hende at gøre. Hun var godt klar over, at de kun ville være sammen med hende, fordi hun gav dem sex. De lidt ældre var endda begyndt at give hende hash.
Moderen havde hun ikke opbakning fra. Hun lå dagen igennem på sofaen og indtog vin. Vinkartonner lå og flød på gulvet.
Når Gerd var hjemme opholdte hun sig for det meste på sit værelse. Her havde hun sit eget tv og webkamera. Hun var startet med sugardating. Af vildt fremmede mennesker fik hun ting såsom dyre tasker og penge til hash mod at hun klædte sig af eller onanerede for dem.
Hun fik også tilbud om at gå i seng med dem – højeste bud var 500 kroner, men hun kunne ikke lige tage på hotel.
10000 kroner lød nu et bud på skærmen.
Det krævede dog, at hun var jomfru.
Let tjente penge, og man kunne sagtens lyve, at hun var jomfru. Han skulle lige vide.
Hun tænkte nærmere over tilbuddet.
“Er du der?” skrev teksten på tv-skærmen.
– Ja…jo, men hvor skal det foregå?
“Vi mødes på byens garnihotel. Værelsesnøglen henter jeg på det store hotel”. Skal vi sige vi mødes på garnihtellet klokken 15?
– Ok, skrev Gerd tilbage.
Gerd mødte præcis. I lokalet stod der få borde og en sodvands- og ølautomat.
Der sad kun en mand ved et af bordene på garnihotellet.
En fedladen, velklædt fyr. Hun satte sig lige over for ham og sagde det kodeord, de havde aftalt de skulle give sig til kende på.
Han giver over og trak i automaten.
– Du må godt give mig en øl, sagde Gerd.
– Så tager vi den med op på værelset, du må jo ikke drikke øl, sagde manden, og trak hende med op på værelset.
Mens han lukkede døren var Gerd allerede begyndt at klæde sig af.
– Hvad hedder du? spurgte Gerd.
– Det får du ikke at vide. Du kommer heller ikke til at se mig mere, men det er min store drøm om at må kneppe en jomfru.
Han lagde sig tungt over hende.
– Skal jeg give dig en guffert? spurgte Gerd.
– Hvad er det? spurgte manden.
– Sutte din pik, svarede Gerd.
– Hvad. Kan du det? spurgte manden.
Gerd trak hans bukser ned, tog fat i kalorius, og begyndte at sutte hans pik.
– Stop, stop. Du må ikke få mig til at komme, udbrød han.
Gerd førte nu hans pik op til hendes snævre fisse, og de begyndte at dyrke sex. Det blev med problemer. Han havde svært ved at få den til at stå. Endelig efter 45 minutter lykkedes det.
– Nu vil jeg gerne have mine penge.
– Selvfølgelig. Jeg har dog kun 3.000, det må du nøjes med.
Gerd tog telefonen.
– Hvad gør du? spurgte manden.
– Ringer til politiet, sagde Gerd.
– Nej, nej, så får du desværre kun 5.000 kr. Det er, hvad jeg har.
Historien fortsætter under reklamen
– Hit med dem, sagde Gerd, tog tøjet hurtigt på og forlod hotellet. Hun skulle ud og købe mere hash.






Læserne siger: