Cindys fisse på lærred og pornofilm

“stik røven godt bagud og med spredte ben, så vi rigtig kan se dit røvhul og flotte fisse.”

Forfatter: bjørnen

Cindy vågnede op til en spændende dag – forhåbentlig.

For to af dagens punkter i hvert fald noget helt nyt for hende.

Det begyndte allerede at dunke i hendes fisse. For jo selvfølgelig havde det noget med sex at gøre – og er der noget Cindy tænder på,så er det sex!

En af hendes faste elskere var begyndt at interessere for kunstmaling. Cindy havde sagt ja til at være model for ham.

Det kunne godt blive noget af en udfordring for Cindy. At skulle sidde stille i så lang tid, hende der brugte sine kræfter på lagengymnastik.

Elskeren havde fået lov til at låne en anerkendt kunstners atalie. Han havde selv et par elever og for dem og så kunstneren selv, at Cindy skulle stå model.

Allerede da Cindy trådte ind i ateliet, grinte “malerlærlingene”som Cindy kaldte dem af hende.

– Normalt kommer vore modeller indført iført et stort badehåndklæde, du vader bare nøgen ind som det naturligste i verden.

Kunstneren kom op til Cindy, der stod på et ophøjet lille scene og placerede hende i en sofa.
– Mine elever har ønsket et motiv, der nærmer sig det vulgære. Jeg tænke på, om du Cindy ville lægge dig på sofaen med hovedet støttende mod armlændet.Med det ene ben skråtløftende op ad sofaens bagstykke, ja sådan, og det andet ben placeret med fødderne på gulvet, og så spred benene så meget du overhovedet kan. Ja rigtig. Hovedet lidt foroverbøjet og øjnene stift rettet mod – må jeg sige dit kønsorgan eller fisse?

-Fisse. Cindy er ingen bly viol, sagde elskeren.

– Du må godt sprede benene lidt mere, ja fortræffeligt. Hvilken udsigt. Kan du holde den stilling.

Cindy fik lyst til at lege med sig selv nu da hun stod til skue foran kunsteleverne, men måtte hellere dy sig.

Pause, sagde kunstneren på et tidspunkt.

Cindy pegede på sin elsker.

– Her i pausen kan du ikke lige kneppe mig. Jeg er sgu blevet liderlig.

-Nej spørg din lærer. Med de store hænder han har, kunne jeg godt tænke mig at prøve hans pik.
Kunstneren indvilgede, så både elskeren og kunstneren gik igang med en sexleg.

Efter pausen stillede Cindy igen sin krop frem.

Cindy ville drille dem lidt. Nu anbragte hun to fingre oppe i hendes fisse, men fik straks at vide, at hun skulle vende tilbage til den oprindelige stilling.

Efter modelarbejdet spurgte kunstneren Cindy om hun kunne tænke sig at stille op for en af hans gode kunstvenner, der arbejde i ler.

– Kunne du ikke godt tænke dig at få en afstøbning af din egen fisse, som den erotiske danske forfatterinde Suzanne Brygger – hende der bl.a. skrev Cremefraise – fik lavet af selveste Picasso? så vidt jeg husker? spurgte kunstneren.

Jo, hvorfor ikke? sagde Cindy. Han må godt kontakte mig. Navnet på kunstneren får jeg ikke svært ved at huske. Det starter med pic – det minder mig om noget andet og i øvrigt skide godt, grinte Cindy.

I løbet af vinteren skulle de male ikke færre end ti forskellige nøgenmotiver med Cindy, og så skulle Cindy på åbningsaftenen være til stede og ligge som nøgenmodellen

Cindy kiggede på klokken.

– Nej, jeg må løbe. Jeg har en aftale.

Cindy skulle til casting. Hun ville gerne prøve at få ikke blot en fod men fisse ind i pornoverdenen.

Hun nåede bureauet, hvor hun blev bedt om at placere sig i en sofa.

Først skulle hun interviewes.

Mens kameraet kørte skulle hun præsenterer sig selv,bl.a. hvilken by hun kom fra og hvor gammel hun var.

– Har du haft mange kærester? spurgte manden bag kameraet.

– Kun en fast, løg Cindy.

– Hvor mange har du så haft sex med?

– Jeg ved det ikke. Mon ikke det nærmer sig omkring 60-70, sagde Cindy.

– Hvad? sagde kameramanden.

-Ja, jeg blev allerede som 17-årig, jeg løj om min alder, medlem af en swingerklub, og senere har jeg næsten fået pik hver dag. Som min mor er jeg nymfoman.

-Javel, sagde kameramanden.

-Så er det nok ikke den første film du har til gode?

– Jo, løj Cindy igen.

– Tag tøjet af?

Cindy trak blusen ud over hovedet og fremviste hendes flotte bryster med strittende brystvorter.

– Wow. Må jeg tage på dem?

Cindy nikkede og kameramanden tog ordentlig fat?

– Er de naturlige? spurgte kameramanden, og mærkede pludselig en hånd på sin pik.

Cindy fik hans pik op at stå, og trak den ud af bukserne.

– Hvad tror du selv?

Kameramanden mærkede nu Cindys mund omfavne pikken og tog den kærligt under behandling.
– Stop, stop Cindy. Ikke så hurtig, stønnede kameramanden.

– Vend dig om og træk langsomt dine meget stramme cowboybukser af. Når du skal igang med trusserne, så gør det langsomt og stik din smukke røv godt baud og med spredte ben, så vi rigtig kan se dit røvhul og flotte fisse.

– Ja, rigtig, sagde kameramanden.

– Den stilling har du prøvet før.

Cindy mærkede nu kameramandens fingre, der kildrede hendes røvhul.

– Nå, du får åbenbart pikken i røven tit, så meget som den kan åbne sig.

Cindy blev nu bedt om at lægge sig på sofaen og onanere til kameraet.

Derefter fik Cindy stukket et håndholdt kamera i hånden. Hun skulle vise sit ansigt, så man kunne se, hvordan hun reagerede, når han stak pikken op i hende.

Derefter legede hans pik uden for hendes skamlæber inden han i dybe stød sendte pikken op i hende. Der gik ikke lang tid før han kom. Cindy derimod havde ikke fået udløsning.

-Gør mig færdig, sagde Cindy til kameramanden:

– Jeg jagter orgasmen, tilføjede Cindy.

Kameramanden rystede på hovedet. Han var jo lige kommet.

– Kan du ikke hjælpe mig, sagde kameramanden til lysmesteren, der inden han havde svaret, mærkede Cindy allerede var på vej til at frigøre hans pik fra bukserne.

– God optagelse. Nu sender vi prøveoptagelserne til flere pornostudier. Jeg er ikke i tvivl om, du skal nok få succes i pornobranchen. Du er jo hel vild i varmen, sagde kameramanden.

Sent på eftermiddagen kom Cindy tilbage til hjemmet. Her tog hun et bad, og derefter klædte hun sig i sit pornotøj – trusseløs og ingen BH. De stramme læderbukser sad godt omkring hendes flotte røv. Foran var der lavet en åbning, der blev holdt sammen med snører som man kunne løsne, så der på den måde blev udsigt til bar kød næsten helt ned til fissen.

Cindy skulle nemlig om aftenen sammen med sin mor, Helene, deltage i et gangbang-arrangement i swingerklubben.

I klubbens store fællesrum var der lagt en stor madras, der blev oplyst af fire projektører. Her blev Helene og Cindy anbragt,og de indledte med at kysse hinanden og tage tøjet af hinanden, og derefter vendte de røven til mændene, der stod omkring madrassen godt igang med at spille pik af.
Historien fortsætter under reklamen

To af deltagerne vendte nu pigerne om og bad dem om at løfte hovederne. De lod nu deres pikke danselige over ansigtet. Pigerne begyndte en jagt efter at få fat i en pik, så de kunne sutte.
Det lykkedes ikke, men i stedet blev de kneppet i hoved, røv og fisse. Først ved midnat sluttede seancen.

En spændende dag for Cindy var afsluttet. Det havde på alle måder været en succes.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Damernes Ven

    20/08/2022 kl 14:28

    Hvor ‘får’ DU det dog fra – Bjørn… bjørnen!

    Mere – giver rejsninger.

    Gerne med modne kvinder og yngst mulige drenge a la Yngste Damernes VEN

    TAK fra mig – Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *