- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Nøgenmodellen og maleren, der tabte øret
Igen mærkede Pia konens tunge i og omkring hendes fisse. Hun ramte også hendes klitoris, hvilket medførte, at
Forfatter: bjørnen
Vovse, Volvo, vakse børn, hus,og legusterhæk.
Det var ikke den drøm, 28-årige Pia drømte om.
Hun ønskede spænding i tilværelsen.
F.eks. for en periode at være dødsdromkører, køre op og ned på de lodrette vægge, eller leve som hippie langt ude i den amerikanske ørken. Tag en sæson med cirkus som skydeofrer for en økse- og knivkaster.
Eller….. jo, der var mange muligheder. Hun havde allerede sagt farvel til den beskyttede verden som 17-årig under sine forældres vinger.
Bosat sig i hovedstaden. Her kneb det med job, så for en kortere periode havde hun endda gået som luder og havde stripperjob i en sexklub om aftenen.
At vise sig frem nøgen, havde hun ingen problemer med.
På et tidspunkt sad hun som nøgenmodel og lod sig tegne af amatører, der nærmest havde tungen og pikken ude af mund og tøj fremme.
Hun kunne godt tænke sig at sidde som muse for en professionel maler eller fotograf.
Hun havde tænkt over, at hendes tanker sværmede omkring noget seksuelt. Hvorfor ikke? Hun var en fri bur, der gerne ville ryste sine vinger uden for buret.
Hun kontaktede en professionel maler. Han var villig til at male hende – og, viste sig, at udnytte hende seksuelt. Det havde hun så til gengæld ikke noget imod.
Time efter time sad hun nøgen foran ham og satte med pensel hendes krop.
Der stod hun så på lærredet. Smuk som hun er. Store flotte bryster og en fisse, omgivet af nærmest en lille skov af fissehår.
– Jeg vil gerne lave endnu et billede af dig, men som helt nøgen menneske.
– Jamen det er jeg da allerede på det billede, du lige har lavet.
– Næh, sagde kunstneren til hendes forundring.
– Det kræver, at du kronrager dit hoved, måske med langt hår i den ene side, og en helt barberet fisse.
Det måtte hun lige tænke over. Det krævede mod.
Efter et lille stykke tid kontaktede hun maleren.
– Jeg er parat til at gå med på dine betingelser.
Indrømmet. Hun var lige ved at græde, da hun begyndte at tage håret i den ene side. Og dog. Det så sexet ud. Hun lignede en rigtig beskidt luder.
At klippe måtten omkring fissen gjorde ikke noget. Det havde længe været på mode.
Hun tænkte sextanker omkring dette forehavende. Hun kontaktede sin faste frisør, der blev glad for denne ordre.
En søndag satte hun sig i stolen – nøgen. Det kildede, da han med saksen begyndte at klippe hendes pubeshår.
Hendes 65-årige frisør havde hun kendt længe. Hun havde ofte set, at han klippede hende mens han fik ståpik. Hun kunne mærke hans lange pik på hendes ben, og hun havde også dristet sin hånd og tog et fast greb om hans ikke alene lange, men også tykke pik.
– Du kan få bestillingen gratis, hvis.
– Hun afbrød ham straks.
Hun lo højt i frisørsolen.
Han fremstammede; – Hvis jeg må kneppe dig.
– Selvfølgelig sagde hun kækt.
– Bravo, sagde frisøren og snodede sit lange røde skæg lige over overlæben.
De gik ind i rummet bag selve salonen. Der stod en sofa, som de lynhurtigt satte sig i.
– Tag med. Gennembor dig med din lange, tykke pig og giv mig udløsning, skraldgrinede hun.
Han nærmest voldtog hende.
– Det er lang tid siden jeg har været ude på kødmarkedet.
Han var god. Han slikkede hende, dansede med fingrene på hendes ømme klitoris, skiftede tempo midt under knepperiet.
– Jeg kommer, skreg hun ud i lokalet. Udløsningen kom i et stort udbrud, så kraftig at benene rystede under hende. Hun måtte sætte sig i sofaen.
– Jeg skal lige hvile mig lidt. Kan du ikke lege lidt med pikken. Den er ved at falde.
Et par dage efter kontaktede maleren hende igen og spurgte om han endnu ikke måtte lave et billede af hende. Denne gang ville han også være med. Han så for sig ham og hende sammen. Han var ved at stikke hans store pik ind i hendes fisse.
– Jamen så kan du ikke male, sagde hun.
– Jeg har fået min kone til at tage et billede af os, og hun vil også gerne være sammen med dig seksuelt.
Dagen oprendt hvor hendes nøgne krop skulle op på et maleri.
Denne gang havde han sørget for romantiske omgivelser.
Fløjsblød musik, 25 levende lys, og de skulle på et rødt fløjlsblød rødt lagen og isterninger, der flød ud af den væltede spand.
Da de kom ind i lokalet befalede han dem at tage tøjet af. De skulle ligesom kende hinanden bedre. Hun satte sig på knæ og slikkede først hans lange og tykke pik, så den kom op at stå.
– Nu er det min tur, sagde konen. Hun skilte Pias fisse ad og slikkede den efter alle kunstens regler.
– Bliv ved, skreg Pia.
– Jeg kommer, skreg hun ud i lokalet.
Hun bad nu manden op og kneppe.
– Nej, nej. Jeg venter spændt til jeg skal gennembore dig, når du kommer op og ligge.
Konen tog fat i apparatet og blitslyset blinkede lystigt.
– Stik nu din pik op i mig, hviskede hun til maleren.
Den stod rank – og han gik igang.
– Ikke så hurtig, sagde konen. Man skal se hun får den langsomt ind.
– Nu skifter vi stilling, der nu havde fundet ud af, at han ville have et anden billede.
Nu skulle de to piger være sammen. Han placerede en kunstig pik i ler på 50 cm lang model. Den skulle de kæmpe om.
Igen blev der taget en masse billeder.
Igen mærkede Pia konens tunge i og omkring hendes fisse. Hun ramte også hendes klitoris, hvilket medførte, at hun rykkede på sig, når konen ramte det lille fremspring.
Herlig. Hun kom nu igen.
Hun sagde farvel til dem. Hun glædede sig til at se resultatet.
Om aftenen skulle hun i swingerklubben. Her havde hun lovet at deltage i en gangbang med 15 veludstyrede mænd. Den oplevelse ville hun også have med.
Hvilken oplevelse.
Over hendes hoved svævede 15 mands nøgne pikke. Det havde været alle tiders frække opstilling for maleren. Hele seancen blev filmet.
Nu stillede mændene sig op i køen, parat til at gennembore hendes trængende fisse.
Øm i fissen kørte hun hjem på cykel. Hun kørte den af på den hårde saddel.
I Morgen aften skulle hun møde i stripper-baren i det indre københavn. Det begyndte allerede at dunke i hendes fisse.
De skulle få en på opleveren. Hun kunne dårlig selv vente.
– Og nu mine herrer skal jeg præsenterer vores dejlige Pia. Parat til at smide tøjet til ære for jer. Hun tager gerne mod sedler – ikke mønter – de slår af helvede til, sagde ejeren.
Hun sprang kækt op på scenen.
Med sig havde hun en kæmpe dildo. Det havde åbenbart både hendes medstrippere og hende selv ikke prøvet – i hvert fald offentligt.
Hun gjorde sit nummer færdigt, og tog hjem. Det havde været en uge, hvor hun havde fået passer af pik og udløsninger. Herligt.
Næste formiddag ringede telefonen. Det var maleren igen.
– Jeg ringer tl dig, ikke fordi jeg vil lave flere billeder af dig – foreløbig – men vi skal have et selskab i aften og vil gerne have du deltager. Måske du kunne vise os dit stripnummer, som du havde fortalt mig, du opførte på stripbaren i København.
– Det vil gerne. Hun havde fundet ud af, at hun ikke kunne undvære pik. Hun var blevet afhængig som en narkoman.
Aftenen oprendt. Gæsterne sad allerede nøgen og legede med deres pikke.
– Det er vist på høje tid jeg kommer, så I kan få pikkene til at gå.
Hun udførte sit stripnummer. Dildoen kom selvfølgelig også i brug.
Hun blev budt ned til en mindre gruppe nøgne mænd i sofaen.
– Kom og hyg for os.
Den opfordring skulle hun hurtig efterkomme. Det dunkede allerede i hendes kusse.
Hun gik på omgang, men der blev også tid til at skylle efter i champagne. De hældte også champagne ned i hendes sylespidse sko og i hendes ømme fisse.
Det var noget andet end en triviel hverdag med Volvo, vovse og uvante børn. Lige efter hendes hoved – og ikke mindst fisse.
Hun glædede sig til at se malerierne – det var lovet af de ville komme op i malerens eget galleri. Verdenen udenfor fik hendes nøgne krop og fisse at se. Herligt.
Hun telefonerede naboens unge søn ind til sig. Han skulle da også have chancen for at prøve at slikke fisse og kneppe hende. Det troede hun ikke, han ville sige nej til – og ganske rigtigt.
Historien fortsætter under reklamen
For sidste gang den aften fik hun en omgang og endnu en udløsning. Hun havde skønne sexdrømme natten igennem.






Læserne siger: