- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Daddys Sexslave 31 – Fødselsdagsfest I
Så mærkede jeg drengens mund lukke sig om min pik. Jeg var stenhård og dirrende af liderlighed. Det var lækkert at mærke..

Forfatter: Thomas Surferboy
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Yanns fødselsdagsgave 1. del – Thomas 15 år
Selvom jeg er kommet på gymnasiet, så er der ikke meget ændret, når jeg kommer hjem. Jeg klæder mig af og afleverer mig tøj til daddy. Han betragter med tilfredshed min krop, hvorefter han giver mig tegn på at jeg skal vende mig om. Han binder mine hænder på ryggen med en læderrem og giver mig mit halsbånd på. Herefter bliver jeg sendt op i soveværelset.
Jeg står på knæ i sengen med ryggen til døren, når daddy kommer ind. Jeg holder mine ben spredt, så han har direkte udsyn til min fisse.
Som regel stiger han op i sengen og tager mig bagfra. Men i dag er det lidt anderledes. Jeg får besked på at sætte mig på sengen. Han kommer hen til mig, åbner sine bukser og finder sin pik frem som jeg får i munden. Jeg begynder at sutte den grundigt og omhyggeligt. Daddy elsker når jeg bruger min tunge flittigt omkring hans pikhoved.
Mens jeg kan mærke at den bliver stenhård i min mund, har daddy instrukser til mig.
”Kan du huske den anden dag da jeg holdt en auktion over dig?” han forventer ikke jeg svarer når jeg sutter pik på ham.
”Det blev mr. Miller, der vandt auktionen over dig, husker du nok. Det bliver i dag, du skal afleveres til ham. Han har købt dig for 24 timer, så du kan regne ud, det bliver en større opgave for dig. Han har endda holdt muligheden åben for at han kan købe dig i 24 timer ekstra. Der er åbenbart nogle ting, han ikke har fået helt på plads endnu.
Han holder en pause, lægger en hånd om min nakke og presser sin pik ned i halsen på mig. Han nyder mit piksutteri.
”Når jeg er færdig med at kneppe dig skal du gøre dig klar til aflevering. Du er klar over, at det er en vigtig opgave og jeg forventer at du underkaster dig fuldstændigt til mr. Miller!”
Jeg nikker – så meget jeg kan.
Han trækker sin pik ud af min mund, bøjer sig ned og kysser mig. Dybt og med tunge.
”Jeg ved du er en god dreng, Thomas! Hop op i sengen så jeg kan tage dig!”
Jeg smiler til ham, hopper op i sengen og stiller mig på knæ. Daddy elsker at tage mig bagfra i denne position. Jeg mærker hans pik trænge op i mig. Som altid stopper han op, ligesom han er trængt forbi min ringmuskel. Jeg stønner af smerte og liderlighed. Han glider til bunds i mig og begynder at kneppe mig med regelmæssige, hårde stød. Han lægger en arme omkring mig og tvinger mig til at dreje hovedet, så vi kan kysse.
Jeg nyder at mærke ham. Hans pik, hans læber.
Efter en stund trækker han sig ud af mig og jeg bliver beordret ned på knæ på gulvet igen. Jeg får hans pik i munden igen og jeg sutter ham til han kommer. Han har lagt en hånd under mig hage og tvinger mig til at kigge op på ham. Jeg synker hans sperm og sutter hans pik ren.
Han kærtegner mit ansigt og trækker sin pik ud af min mund.
”Du er en vidunderlig hore, søn! Jeg er stolt af at kunne sælge dig til andre mænd!”
Jeg takker ham for at have ladet mig tilfredsstille ham.
Han løsner mine hænder, fjerner halsbåndet og sender mig i bad. Først tjekker han med et par fingre min pik, nosser og fisse for at sikre, at jeg er fuldstændig glatbarberet. Han tager sig god tid.
”Mr. Miller har insisteret på, at du skal være fuldstændig glat og klar til brug! siger han og giver mig et klask i røven som tegn på at jeg skal smutte.
Efter badet blev jeg bedt om at bøje mig forover og sprede benene, så jeg kunne få sat en ret stor buttplug op i fissen. Jeg stønner højt, da den gled på plads oppe i mig. Herefter fik jeg udleveret det tøj, daddy havde aftalt med mr. Miller jeg skulle ankomme i. Et par shorts, eller rettere et par bluejeans, hvor benene var klippet af. De var klippet så snert af, at jeg skulle ikke sprede ben ret meget før der var frit udsyn til både min pik og min fisse. De sad meget lavt i taljen. Gad vide om jeg kunne beholde pikken indenfor?
Så fik jeg en hvid, ærmeløs t-shirt. Den sad som klistret til min krop. Den stumpede så meget, at der var et stort stykke med bart.
”Du har en meget smuk mave, søn. Det vil være synd at skjule den,” fastslog daddy.
Til sidst stak jeg fødderne i et par røde sneakers og fik en hættetrøje med lynlås foran på. Jeg skulle ikke lyne den.
Daddy rundede af med at give mig fodlænker og håndjern på. Til sidst et kraftigt halsbånd, som han låste i nakken med en hængelås. Der sad nogle små kroge, eller karabinhager, eller hvad de nu hedder på halsbåndet. Daddy hægtede nøglen til mit halsbånd i en af krogene.
”Du skal være nøglebarn, søn. Mr. Miller vil hen ad vejen også give dig noget på, der skal låses. Så kan du selv passe på nøglerne,” daddy kyssede mig kærligt og nev mig i den ene brystvorte. Jeg klynkede.
Vi satte os i bilen og kørte til mr. Millers villa nord for København. Vi småsludrede på turen, som vi plejer. Det var mest skole og sport vi talte om.
På et tidspunkt kunne jeg mærke, at min pik blev stiv og den smuttede op over kanten på mine shorts. Det var lige pikhovedet der stak op. Jeg ville lægge den på plads, men daddy stoppede mig.
”Nej, nej, lad den stikke op. Træk den lidt mere frem, søn. Du har sådan en sød pik.”
På et tidspunkt rakte han uden videre hånden over og med et par fingre greb han fat om mit pikhoved og jerkede mig. Da vi kørte ind i garagen ved mr. Millers villa havde jeg fuld erektion. Mit værts første indtryk af den sexdreng han havde købt ville være optimalt positivt.
Inden vi steg ud af bilen blev jeg ballgagged. Også den blev låst i nakken med en hængelås, så da jeg blev præsenteret for min vært, havde jeg allerede to små nøgler fæstnet til halsbåndet.
Mr. Miller hilste hjerteligt på daddy mens jeg blev ignoret fuldstændigt. Dog, jeg fik lige besked på at tage mine sneakers af, så jeg trådte barfodet indenfor i hans hjem.
Vi blev ført til det samme værelse, hvor Malthe og jeg var blevet gjort klar, første gang jeg var i mr. Millers hus. Daddy fjernede mine fodlænker og håndjern og jeg fik besked på at klæde mig af. Mit tøj fik daddy i en lærredspose. Der var ingen grund til, at jeg havde tøj liggende her i huset. Så daddy tog det med hjem igen.
Så fik jeg lænkerne på igen. Daddy gav mig besked på at stå pænt og lade være med at pille med min pik. Så fik jeg headset på og mine ører blev fyldt med musik. De voksne satte sig, mr. Miller serverede et glas. Det var tydeligt at de talte om, hvordan jeg skulle bruges til sex og hvordan weekenden skulle forløbe. Begge kiggede ofte på mig med tilfredshed og begær i blikket. Jeg smilede til dem så de ikke kunne være i tvivl om min lydighed og at jeg glædede mig til, hvad der skulle ske.
Efter en tid rejste de voksne sig og udvekslede håndtryk. Daddy fik en kuvert i hånden, åbenbart forskud for brug af mig. Så fjernede han mine lænker og – til min overraskelse – buttpluggen i min fisse. Til sidst slap jeg af med headsettet og den musik, der var lidt for larmende efter min smag. Daddy kyssede mig dybt og med tunge og tog afsked med mig.
”Nu skal du være en god dreng, Thomas. Mr. Miller og Yann har store forventninger til dig!”
Da han var gået, satte mr. Miller en kæde i mit halsbånd. Han havde stadig ikke sagt et ord til mig.
Han trak mig op ad en trappe og ned af en lang, bred gang, jeg genkendte fra mit sidste besøg. Det var da også den samme stue som tidligere, jeg kom ind i. Nu var der kun en person herinde.
Yann, som sad nøgen og solidt bundet til en stol. Man kan sige hvad man vil om daddy og de andre mænd i det, jeg kalder Fædregruppen. Men de forstår virkelig at binde deres sønner på en måde der fremmer både deres underkastelse og liderlighed.
Yanns utroligt smukke drengeansigt med de uimodståelige asiatiske træk lyste op i en smil, der fik det til at rykke i min pik, da han så mig.
”Se søn, jeg har købt en fødselsdagsgave til dig! Din kammerat Thomas, som du blev så betaget af sidst han besøgte os!”
Mr. Miller trak mig hen til sønnen og signalerede, at jeg skulle kysse ham. Jeg lagde en hånd på drengens kind og kyssede ham, dybt og inderligt. Jeg stak min tunge ind i hans mund. Han besvarede mit kys. Han ligefrem dirrede af iver og begejstring. Jeg ved ikke hvor længe jeg stod bøjet over den bundne dreng. Men længe nok til at vores pikke afslørede, at vi begge var tændt.
Mr. Miller løsnede sin søns reb og fik ham på benene. VI omfavnede hinanden og fortsatte med at kysse. Mr. Miller gav besked om, at vi skulle spille hinanden pik mens vi stod der.
Jeg greb fat om Yanns smukke drengepik og mærkede hans ivrige hånd gribe fat om min. Der gik ikke lang tid før vi begge var fuldt erigerede. To nøgne drenge der nød hinanden i fulde drag.
Mr. Miller satte en kæde i mit halsbånd og fæstede den anden ende til Yanns halsbånd. Kæden var kun 40 cm. Mr. Miller trak afsted med os. Yann og jeg holdt om hinanden. Følelsen af hans varme, glatte hud tændte mig. Jeg håbede så meget, at vi skulle kneppe med hinanden, men fornemmede at mr. Miller havde andre planer.
Han trak os til en del af huset jeg ikke kendte. Efter en meget lang tur blev vi vist ind i et rum i husets kælder. Et rum akkurat som instruktionsrummet hjemme i vores kælder. Et rum med forskellige remedier til seksuelle aktiviteter.
Mr. Miller trak os over til to bukke – eller kneppebænke om man vil – der stod overfor hinanden.
Han fandt to ballgaggs fra et velassorteret skab med sexlegetøj. Den første satte han i munden på sin søn. Den anden satte han i munden på mig. Begge blev låst i nakken på os med en hængelås. Nøglerne blev hægtet til mit halsbånd.
”Din far fortalte mig, at du er et lille nøglebarn,” sagde han med latter i stemmen.
Kort efter lå både Yann og jeg solidt bundet til hver sin buk. Vores hænder var bundet på ryggen med en solid rem. Vi lå på bukken spændt fast med en kraftig rem over lænden og brystet. Vores ben var placeret, så de var spændt fast til hvert sit ben på bukken således at vi stod med vidtspredte ben, der var spændt fast ved knæene og anklerne. Jeg fornemmede at mr. Miller havde fri adgang til min pik og mine nosser. Gik ud fra, at det samme var tilfældet med Yann.
Bukkene stod lidt på skrå således at Yann og jeg stod ansigt til ansigt. Min var lidt anderledes. Jeg blev placeret i en slag skinne, der løftede mit hoved op. Min hage blev placeret i en holder, så jeg ikke kunne bøje hovedet eller røre mig overhovedet. Det gik op for mig, at jeg stod i en perfekt position så mr. Miller kunne mundkneppe mig.
Mr. Miller stod nu med to puttplugs i hænderne som han viste os. Jeg var ikke i tvivl om, at jeg skulle have den store op i mig.
Han lagde den på ryggen af mig, mens den mindre blev lagt på Yanns ryg.
”Gud nåde trøste jer, hvis I ligger så uroligt, at den triller ned på gulvet!” sagde han truende.
Så satte han sig bag mig og greb fat i min pik. Han gned den langsomt, som skulle han lige nyde den. Eller demonstrere sin fuldstændige magt over mig!
De næste mange minutter drev han mig til randen af den fuldstændige seksuelle ekstase. Han gned vedvarende min pik mens han skiftevis slikkede min fisse eller fingerkneppede mig. To fingre, tre fingre. Da han stak fire fingre op i mig sprøjtede tårerne ud af øjnene på mig. For jeg var helt klar over, at jeg lige kunne vove på at sprøjte – og hold kæft hvor var det tæt på!
Endelig sluttede han af med at sætte pluggen op i mig. Den var faktisk ret stor så jeg skulle kæmpe hårdt for at få den op i mig.
Så slap ham mig og turen kom til Yann. Jeg gjorde mig mine tanker om, hvor meget han kunne holde til her på sin 12 års-fødselsdag!?
Hans far tog sig i hvert fald tid til at nyde ham lige så meget, som jeg var blevet nydt.
Jeg havde øjenkontakt med Yann det meste af tiden og kunne læse i hans ansigt, hvor meget han nød at blive slikket og fingerkneppet. En fantastisk dreng. Perfekt luddermateriale.
Endelig fik også han sat en plug op i fissen. Det var tydeligt, at den var større end han var vant til. Mr. Miller var tålmodig og kom med opmuntrende bemærkninger til sin søn om, hvordan han skulle slappe af og presse på rette tidspunkt. Efter en tid lykkedes det og pluggen gled på plads i drengens fisse. Han så helt overrasket ud. Det kom vist bag på ham, hvor lækker den følelse er, når først en plug sidder som den skal. Hans far sluttede af med at give ham en solidt klask i røven med et tilfreds udtryk i ansigtet.
”Hvor er I et par dejlige drenge. Lydige og liderlige!” bemærkede han.
”Nu kan I få lov til at hygge jer med hinanden mens jeg gør klar til resten af fødselsdagsfesten!”
Så blev vi ladt alene. Vi lå og betragtede hinanden. Vi var lige hjælpeløse. Vi var begge gjort klar til at blive kneppet. Nu kunne vi bare afvente, hvornår mr. Miller kom tilbage.
Jeg kunne mærke, hvordan precum dryppede fra min stenhårde pik. Jeg var lige til jeg dirrede af liderlighed.
For jeg var slet ikke i tvivl om, at jeg skulle bruges, når mr. Miller vendte tilbage. Det lå så tydeligt i luften, at jeg skulle være rollemodel for Yann. Han skulle se, hvad der forventes af en sexslave og især, han skulle ikke være i tvivl om, hvordan en dreng kan bruges og hvad en dreng skal tage imod når han skal tjene sin herre.
Kort efter vendte mr. Miller tilbage.
”Ja undskyld, drenge, jeg skulle lige have noget på plads med en gæst der kommer senere i aften,” bemærkede han henkastet. Han havde en kort slåbrok på der stod åben, så man kunne se hans nøgne, smidige krop og ikke mindst hans store pik.
Han greb i den buk, Yann var bundet til. Han udløste en pedal så han kunne køre med den så vi blev rykket lidt fra hinanden, så mr. Miller kunne komme ind imellem os. Han fandt nøglen til min ballgag i mit halsbånd som blev låst op og fjernet. Også Yann blev befriet for sin ballgag.
”Nå Yann, nu skal du se hvordan en dreng skal sutte pik så det bliver rigtigt godt!” udbrød hans far og stillede sig foran mig.
Jeg vidste hvad han forventede. Jeg åbnede munden og stak min tunge lidt ud. Mr. Miller smilede og lagde sin pik på min tunge, så jeg lige kunne slikke bagsiden af hans pikhoved med min tunge. Jeg var spændt så grundigt fast, at det kun var tungen jeg kunne bevæge!
Så lod han sit pikhoved glide langsomt ind i munden på mig. Jeg lukkede munden om hans pikhoved og lod min tunge kærtegne det. Han gryntede tilfreds.
”Husk Yann, tungen er vigtig, når du skal give et godt blowjob,” sagde han belærende til sin søn. Jeg fornemmede at Yann nysgerrigt betragtede det jeg foretog mig.
Mr. Miller lod langsomt sin pik glide ind i min mund. Jeg suttede løs. Han måtte selv bevæge sig, for jeg kunne ikke røre mig. Men han var tydeligvis tilfreds. Jeg kunne mærke hvordan hans pik blev stenhård. En gang imellem trak han den næsten ud af munden på mig, så jeg kunne kærtegne hans pikhoved med min tunge.
”Husk, Yann! En lydig dreng holder øjenkontakt når han sutter pik. Det er vigtigt at du aldrig lader der være tvivl om din lydighed!” belærte mr. Miller sin søn.
”Ja far!” lød det fra Yann. Jeg fornemmede at synes af mig, der suttede hans fars pik, gjorde ham dirrende af liderlighed.
Mr. Miller havde god tid. Hans pik gled ind og ud af min mund i en god, regelmæssig rytme. Pludselig trak han sin pik ud af munden på mig og stak i munden på sin søn. Yann kunne ikke klare at tage hele pikken, der var godt hård og våd af mit mundjob. Men han suttede løs, så godt han kunne. Det så ret godt ud i betragtning af at også Yann lå i en ubekvem stilling for et blowjob.
Jeg fik igen pikken i munden og fortsatte med at sutte. Mr. Miller greb fat i mit hår og pressede sin pik helt ned i halsen på mig. Han gentog manøvren et par gange. Den sidste gang holdt han sin pik helt nede i halsen på mig. Jeg fik kvælningsfornemmelser og mærkede hvordan jeg blev højrød i hovedet og mit mundvand nærmest flød ud af munden på mig.
”Se Yann, sådan skal du lære at tage fars pik med din mund!” udbrød mr. Miller triumferende.
”Sådan skal en god dreng kunne tjene sin far og herre!”
Jeg aner ikke hvordan Yann reagerede, men til min store lettelse trak mr. Miller sin pik ud af munden på mig. Jeg gispede efter vejret. Jeg fik pikken i munden igen, men heldigvis ikke helt ned i halsen. Så trak han den til sig og jeg blev ballgagged igen.
Han gik om bag mig, gav mig et hårdt klask i røven. Han tjekkede de remme og reb, der holdt mig bundet og fastspændt. Jeg fornemmede at et par af remmene lige blev strammet lidt. Så trak han pluggen ud af min fisse. Straks efter mærkede jeg, at han trængte op i mig i en hård glidende bevægelse. Da han var helt i bund begyndte han at kneppe mig med hårde, dybe stød. Jeg stønnede, mest af velvære. Jeg mødte Yanns blik. Han stirrede fascineret på os.
Jeg var klar over, at mr. Miller ville gå hele vejen nu. Jeg kneb sammen i fissen og bestræbte mig på at gøre det så lækker for min herre som muligt.
Jeg ved ikke hvor længe han kneppede mig. Men pludselig trak han sin pik ud af mig. Han tog sig tid til at stikke pluggen op i mig igen. Han gik over til Yann og stak sin pik i munden på ham. Han ville komme i munden på sin søn!
Yann suttede, men snart stoppede mr. Miller med at mundkneppe ham, lagde sin hånd under drengens hage og fyldte hans mund med sin sperm. Drengen kæmpede desperat for at holde sin fars ladning i munden og utroligt nok lykkedes det – næsten.
Der løb en del sperm ned ad drengens hage, da hans far trak sig ud af hans mund. Han tvang drengen til at holde munden lukket. De havde intens øjenkontakt. Yann virkede, som var han hypnotiseret.
Så gjorde han en synkebevægelse. Hans far smilede til ham og stak igen sin pik i munden på drengen, så han kunne sutte den ren. Da han var færdig bøjede mr. Miller sig ned og kyssede sin søn. Dyb, inderligt – på en gang dominerende og kærligt.
Til sidst fik Yann igen ballgaggen i munden. Herefter vendte han igen sin opmærksomhed mod mig. Han løsnede de remme, der holdt mig fastspændt til bukken. Benene til sidst. Jeg håbede han også ville løsne mine arme, men nej. I stedet satte han en kæde i mit halsbånd og beordrede mig på benene.
Han trak mig over til den store seng og først nu løsnede han mine arme. Jeg sukkede bag gaggen og gned mine håndled. Jeg var klar over, at det kun var et spørgsmål om tid før jeg igen ville blive bundet, så det var om at nyde de få øjeblikke, der smagte lidt af frihed.
Jeg fik et par lædermanchetter omkring håndledene og beordret op i sengen hvor jeg skulle lægge mig på ryggen. Madrassen skrånede lidt så jeg halvt lå og halvt sad. Der sad flere kæder i sengegærdet. To af dem blev fæstnet til mit halsbånd, så jeg var fikseret. To andre kæder blev fæstnet til manchetterne om mine håndled, så jeg lå åben og med armene ud til siden. Derpå greb mr. Miller fat om mine ben. Han satte en kort kæde i fodmanchetterne, der blev låst til både hovedgærdet og mine håndmanchetter. Jeg lå nu med benene trukket tilbage, spredte, så min fisse var helt åben og klar til brug. Mr. Miller grinede til mig og greb fat i pluggen og kneppede mig med den, hvorefter han trak den ud af mig. I stedet stak han to fingre op i mig.
”Nu kan du ligge og lege med dine tæer mens vi leger med dig. Du ser så dejlig indbydende ud, Thomas! Det er så fedt at du dyrker gymnastik og svømning. Du har en lækker, smidig krop!”
Han gik over til Yann, kærtegnede hans fastspændte krop. Han endte med at gribe fat i buttpluggen og kneppe drengen med den. Det kom bag på drengen, der havde et anspændt udtryk i ansigtet bag ballgaggen. Men så slappede han af og efterhånden nød han sin fars håndtering. Endelig stoppede mr. Miller og løsnede sin søn. De omfavnede hinanden og stod en tid og kyssede intenst. Mr. Miller kærtegnede sin smukke søn, hvilket de begge tydeligvis nød.
Så kom de over til sengen hvor jeg lå åben og klar.
Han fjernede gaggen fra Yanns mund. Jeg var helt klar, at min gag ikke ville blive fjernet foreløbig. Yann kravlede op i sengen og stod på alle fire med spredte ben, så han far kunne trække pluggen ud af fissen på ham.
Hans stønnede da han blev befriet for den. Så rettede han sin opmærksomhed mod mig. Mr. Miller gav ham besked på at sutte min pik. En ordre han ikke lod sig sige to gange. Snart mærkede jeg hans ivrige barnefingre kærtegne min røv og derpå mine nosser og pik. Han greb fat om den og kærtegnede den. Langsomt, som var han bange for at gøre skade, rullede han min forhud tilbage.
”Bare tag ved ham, søn! Han kan tåle det!” sagde mr. Miller opmuntrende.
Så mærkede jeg drengens mund lukke sig om min pik. Jeg var stenhård og dirrende af liderlighed. Snart kunne jeg konstatere, at Yann var blevet en betydeligt mere rutineret pikslikker siden sidste gang vi mødtes. Det var lækkert at mærke hans tunge kærtegne mit svulmende pikhoved.
Mr. Miller placerede sig ved siden af os og Yann fik ordre til at slikke pik på os på skift.
Yann var lige til han skælvende af iver og liderlighed. Men det var hans far, der tog position og bad Yann hjælpe mig at styre hans pik ind i min fisse. Jeg kunne ikke rigtig se, hvad der skete, men jeg kunne mærke mr. Millers store, hårde pik trænge ind i mig og glide til bunds i mig. Han kneppede mig med hårde regelmæssige stød, mens Yann fik besked på at fortsætte med at sutte min pik.
Jeg hulkede bag gaggen. Min pik var lige til den skælvede i munden på Yann!!
Pludselig tog mr. Miller en nøgle fra mit halsbånd og løsnede de lænker der holdt mig fikseret. Det var en rar fornemmelse at kunne bevæge sig igen. Det bedste var dog, at han også fjernede ballgaggen fra min mund. Han trak mig længere ned på sengen og gav Yann besked på at lægge sig hen over mig i 69’er-position. Mens han fortsatte med at kneppe mig lå vi drenge nu og suttede pik på hinanden. Det var utroligt frækt og lækkert. Jeg fik besked på at slikke drengens fisse, så den kunne være klar til en pik.
Endelig fik vi besked på at holde inde med sutteriet. Mr. Miller trak sig ud af mig og gav Yann besked på at stille sig i doggyposition. Mr. Miller kiggede på mig.
”Tag ham!” beordrede han.
Jeg stillede mig hurtigt bag Yann og lod min pik glide op i ned i drengens røvspalte, inden jeg fandt hans fine hul, pressede min pik imod det og trængte ind. Drengen stønnede. Jeg stoppede op og kærtegnede ham for at få ham til at slappe af. Det tog lidt tid, men snart var jeg helt til bunds i hans stramme, lille drengefisse. Jeg kiggede på mr. Miller og afventede tilladelse til at begynde at kneppe hans søn. I stedet tog mr. Miller position bag mig og uden videre trængte han ind i mig.
”Så kører toget, drenge! Jeg bestemmer farten!”
Herefter fulgte en fuldstændig vild og lækker sexoplevelse, hvor jeg blev kneppet af faren mens jeg kneppede sønnen. Yanns stramme fisse sluttede sig tæt om min svulmende pik, akkurat som min fisse gjorde om mr. Millers pik.
Der gik ikke lang tid før drengen stønnede højlydt og jeg kunne mærke hvordan hans spinkle krop nærmest krampede i en voldsom orgasme. Hans fisse nærmest krampede om min pik og jeg kæmpede desperat for at holde min orgasme tilbage. Så lagde mr. Miller en hånd om min strube.
”Du må sprøjte, Thomas!!”
Jeg slappede af og sekundet efter eksploderede jeg i en voldsom orgasme og min sperm pumpede ind i Yanns fisse. Mr. Miller fortsatte ufortrødent med at kneppe mig. Jeg var lidt overrasket over, at han ikke også fik orgasme.
”Slik min søn ren og del med ham!” lød ordren.
Jeg skubbede Yann lidt væk så min pik gled ud af ham, han rullede rundt så han lå på ryggen og trak sine ben op over hovedet, så hans fisse stod lige op i luften. Jeg bøjede mig ned og sugede min sperm ud af ham. Så rejste han sig på knæ, så vi kunne dele min sperm i et cremet kys. Nu kom mr. Miller i en heftig orgasme. Jeg mærkede hvordan han fyldte mig med sin varme sperm.
Endelig trak sig ud af mig. Jeg lagde mig på knæ og albuer, så Yann kunne suge sin fars sperm ud af mig. Det var ret lækkert at mærke hans kærtegnende tunge. Min fisse føltes rødgloende.
Far og søn delte i et cremet kys. Jeg blev liggende i min position, mens jeg fornemmede at far og søn var fuldstændig opslugt af hinanden bag mig.
Så var det overstået. Yann og jeg blev kommanderet ud af sengen og derpå ovenpå, hvor vi blev sendt i bad. Overvåget af mr. Miller vaskede vi drenge hinanden grundigt. Yann blev sendt op på sit værelse.
”Jeg tager mig lige af Thomas, så kommer jeg op til dig, søn!” mr. Miller gav mig igen ballgaggen i munden. Han havde taget halsbåndet af mig, men jeg tog bad. Nu fik jeg det på igen sammen med manchetter om håndled og ankler. En kæde blev sat i halsbåndet og jeg blev trukket tilbage til kælderrummet.
Jeg fik besked på at bøje mig forover, så jeg kunne få sat en ret stor buttplug op i fissen. Han satte nogle kæder, der hang ned fra loftet til manchetterne om mine håndled. Han trak i kæderne så jeg blev strukket ud. Så satte han en benspreder fast mellem manchetterne om mine ankler og trak yderligere i kæderne så jeg næsten hang i armene. Jeg kunne lige nå gulvet med det yderste af tæerne.
Mr. Miller nev mig i brystvorterne. Jeg fornemmede at de blev hårde og det rykkede i min pik.
”Du er en vidunderlig, liderlig lille hore!” sagde han tilfreds, og satte et par klemmer i mine brystvorter, der var forbundet med en kæde. Jeg gispede af smerte bag ballgaggen.
Så greb han fat om min pik og spillede den på mig til den var stenhård. Han sluttede af med at sætte en stram, nubret pikring omkring mit pikhoved. Jeg stønnede.
Historien fortsætter under reklamen
”Nu kan du stå der og holde dig liderlig, Thomas. Om et øjeblik kommer der et par fødselsdagsgæster til Yann. Det var nok ikke så længe før vi kommer ned til dig igen, så du kan levere underholdningen til festen.
Jeg fik et klask i røven og han efterlod mig i kælderrummet. Jeg kunne kun afvente, at jeg igen skulle stå til rådighed for mr. Miller, Yann og deres gæster.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER






Mikkel
14/04/2021 kl 7:59
Du skriver virkeligt lækkert!! Bliv bare ved med at komme med dine frække historier!