- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Minder fra mine byture – del 1
”Nu skal du kraftedme kneppes så du aldrig glemmer det” sagde han og rev mine satintrusser ned om anklerne på mig
Forfatter: dukendermitnavn
Jeg behøver ikke porno, hverken billeder, videoer eller frække historier når jeg skal onanere. Mit hoved er så fuld af frække minder fra dengang jeg levede et bekymringsfrit ungdomsliv på byens brune værtshuse og vilde diskoteker. Nu deler jeg dem med jer, for det er ærligt talt egoistisk at holde dem for mig selv.
Jeg var 18, og endelig nået dertil hvor jeg ikke nervøst måtte liste mig i byen, af fare for at blive smidt ud i kulden igen. Jeg gik i 2. g, og sammen med blomsten af Danmarks ungdom var jeg på druk fra torsdag aften til søndag morgen. Det har været tilbage i start 10’errne, og denne specifikke aften, der på mange måder ændrede mig og formålet med mine byture, så ud til at skulle blive en stille og rolig fredag aften i juni måned. Vi var ude for at fejre friheden fra eksaminer, på byens lokale brune værtshus Generalen.
Jeg var af sted med et par veninder, og vi tre havde skaffet os et bord der sagtens kunne beværte det dobbelte antal, i et snusket hjørne på den tilrøgede bar. Vi sad med hver vores SU-betalte, halvflade Ceres top flaske, og diskuterede det seneste gymnasiesladder, med den stemning der bærer præg af at trænge til det løft som nogle nye bekendtskaber kan bringe til et selskab.
Vi havde på det tidspunkt ikke meget andet at forlade os på, end vores søde smil og gode udseende. Der var Stefanie, den mindste af os, med brune øjne, og tykt brunt hår, der faldt ned til hendes skuldre. Altid klædt på i farver, den der gymnasiale hippietendens, som alligevel ikke kunne lægge skjul på at hun havde den mest fyrige krop, med vuggende brede hofter, der svingede sig op langs hendes talje til et par bryster der lå tungt og sjældent støttet af bh under hendes batikstyle t-shirt.
Så var der Clara, den mest ordentlige af os, som var spinkel og skrøbelig at se på. Hendes hud var næsten gennemsigtig, men hendes blå øjne var skarpe og observante under de musefarvede proptrækkrøller.
Til sidst var der mig, og mit navn kender både alle og ingen. Jeg er en høj pige, og sådan lidt flad, lige-op-og-ned agtig. Hvordan skal jeg forklare det? Det er ikke fordi jeg mener min krop var uinteressant, der er bare mere at fortælle om hvad jeg kunne finde ud af at bruge den til. Lige netop den aften var jeg klædt i en bomulds croptop i en sart lilla farve, som havde det bemærkelsesværdige ved sig at dens lukkemekanisme var tre stropper bundet sammen i sløjfer, ligeligt fordelt på forsiden, så man kunne se min navle og huden mellem mine bryster. For at dæmpe dens vovede udtryk havde jeg valgt en mellemlang nederdel, og en let jakke til at tage over.
Midt i støjen, røgen og vores søgende blikke efter noget selskab, gik døren til baren op, og ind kom 5 mænd, alle klædt i denimbukser og læderveste. Deres alder varierede en del, den yngste kunne vel have været i slut-20’erne, to mænd så ud til at være midt i 30’erne, og de sidste to var efter deres hærgede ansigter og gråstænkede hår at dømme i slut 40’erne. Barmutter modtog dem med åbne arme, og det var klart, for hun og hele baren vidste at disse mænd tilhørte den motorcykelklub der ejede baren. De fik slynget fadøl hænderne, og ledt af den mest hærgede, med det mest gennemborende blik styrede de ned mod vores bord. ”Er der plads til at vi sætter os her?” brummede han, og vi tre forskræmte, nervøse teenagepiger nikkede ”Jaeh.. øhm..” Vi rykkede os sammen og flyttede vores tasker ned på gulvet, og straks efter var vi klemt sammen blandt de store læderbeklædte mænd.
”Mit navn er Benny, det her er Torben, Klaus, Jens og Rasmus”, det var stadig manden med det skarpe blik der førte ordet, mens de andre mænd nikkede, da deres navn blev nævnt. Vi præsenterede os selv, anført af mig, da jeg trods alt var den mest ligefremme af os, og herefter fulgte en snak jeg ikke vil kede jer med, men som bar præg af den sædvanlige stemning der opstår når nogle meget ældre mænd pådutter nogle meget yngre piger deres selskab.
Der var først lidt modvillig respons fra os, efterfulgt af nogle ekstra fadøl på deres regning, hvilket lettede stemningen en del, og snart var der mere liv, i snakken. Benny forholdt sig dog mest tavs og observerende, og når jeg mødte hans blik, kunne jeg ikke tyde om han hyggede sig eller kedede sig.
Halvvejs i min 3. øl undskyldte jeg mig, for nu måtte jeg på toilet. Der var en skramlen af stole, og så fik jeg kantet mig ud og forsvandt ud på dametoilettet med de 2 båse, der begge var frie. Jeg valgte den ene, låste og satte mig, og mens jeg gjorde hvad jeg måtte, hørte jeg døren gå endnu engang. Det tænkte jeg ikke videre over, til jeg åbnede min egen dør og så Benny stå der flankeret af Klaus eller Torben eller hvem det nu var.
Benny stirrede på mig med sit efterhånden velkendte blik, og jeg så forvirret fra den ene til den anden.
”Hva..?” forsøgte jeg at fremkvække, men Benny afbrød mig. ”Man er sgu da ikke sådan klædt på til en aften ude i byen, uden at forvente at måtte blive behandlet som lidt af et tag-selv bord” sagde han groft.
Jeg så forvirret ned af mig selv ”Hvad?” Nåede jeg kun at sige, men i næste nu var Benny tørnet ind i mig, og havde mig presset op ad væggen med en stor hånd over min mund for at dæmpe det skrig der unægteligt fulgte.
”Nu er reglerne meget simple for dig min lille missekat” mumlede han ind i mit øre, mens jeg sprællede og udstødte paniklyde. ”Du er nu en god tøs der villigt retter sig efter mine ønsker, eller også er du meget snart en blå tøs, der er så gennemtævet at du ikke kan komme i skole i den næste uges tid.”
Han gav min sprællende krop et ekstra hårdt tryk ind mod væggen, som for at lade mig forstå at truslen var helt reel.
Jeg stod mere stille og mærkede nu varme tårer vælde op i øjnene på mig mens jeg stirrede på ham.
”Såå, sssch, nej min skat, det kan skam også blive sjovt for dig” Sagde han, nu med en påtaget trøstende tone, mens han strøg mig over håret med sin frie hånd, og lod den glide videre ned for at tage fat i min jakke og hive den af mig, hvorefter han stak tre fingre ind mellem et af strophullerne så han kunne nappe om en brystvorte. Sensationen fik mig til at vride mig, hvilket gav ham det første lille smil jeg havde set siden hans første præsentation.
”Se du kan jo godt…” mumlede han og trak sin hånd tilbage for at føre den op under min nederdel. Mit panikniveau steg endnu engang, jeg sprællede, og han stoppede, dødstille. Han vendte sit blik fra min krop mod mine øjne ”Skal jeg vise dig hvad jeg mente med blå?” Spurgte han roligt, stadig med sin hånd halvvejs oppe under min nederdel.
Jeg tøvede. Jeg var ikke i tvivl om at han mente det. Så rystede jeg på hovedet, med flere tårer piblende ud af øjnene, og ned over den hånd der holdt mig for munden. Han nikkede og forsatte sin færd op under min nederdel, langsomt som for at opbygge spænding, og stoppede først da han nåede sit mål. Så bredte der sig et tilfreds udtryk på hans ansigt, og jeg indså til min rædsel at jeg vidste hvad han havde fundet. Jeg vidste det, fordi jeg kendte følelsen så godt, følelsen af et par gennemvædede satintrusser, sådan som de føltes når jeg selv onanerede uden at gide at fjerne dem først.
”Ser man det …” sagde han lavt og trykkede så sin krop tæt op mod min, hvorefter han fjernede den anden hånd fra min mund og jeg gispede efter vejret, som havde jeg ikke trukket det i al den tid. Jeg havde lyst til at skrige, men det var også med en fornemmelse af at han vidste at det ikke ville nytte noget, ellers havde han ikke fjernet den. Jeg kunne se ud i badeværelset at her var tomt, hans kumpan havde åbenbart fjernet sig på et tidspunkt hvor jeg ikke bemærkede det, og stod uden tvivl nu uden for badeværelset og sørgede for at ingen ville forstyrre.
Benny var begyndt med overraskende kyndighed at røre, massere og lege med min fisse på en måde der helt automatisk satte tempoet på min vejrtrækning op. Da han fjernede trussen for at glide to fingre op i mig, undslap der er lille støn fra mig og han grinede dæmpet, for han vidste, at nu havde han mig hvor han ville.
”God pige…” mumlede mens hans fingre begyndte rytmisk at presse mod væggen til min mave, hvilket var en fornemmelse jeg aldrig havde oplevet før. Jeg gispede overraskede og stønnede så, hvilket fik ham til at se på mig og lægge sin anden hånd om halsen på mig, mens han klemte lidt til.
”Så det kan du godt lide hva?” spurgte han lumsk, og jeg hverken sagde eller gjorde noget andet end at stå der i en åndeløs måben mens jeg mærkede elektriske stød suse igennem min krop i samme rytme som den han bearbejdede min mis med. Så stoppede han pludseligt. Jeg så fortvivlet på ham og han kiggede tilbage med et koldt blik ”Jeg stillede dig et spørgsmål.” Konstaterede han stille, ildevarslende. ”Kunne du lide det?” Hans fingre stod helt stille inden i mig, og min krop var i oprør over det abrupte stop for denne nye nydelse. Jeg var stille lidt endnu, mens jeg mærkede hvor alene vi var i dette rum lige nu. Ingen ville nogensinde få det af vide. Jeg lod mit hoved falde som nik en enkelt gang. ”Hm?” spurgte han, ”Ja” åndede jeg.
”Ned på knæ” brummede han så, samtidig med at han uden at vente på mig, hev mig ned med hånden han stadig havde om min hals. Omtumlet fulgte jeg efter, og han fik i et snuptag befriet en pik fra sine bukser der på samme måde som ham var stor og grov at se på. ”Åbn” sagde han bare, og til min egen overraskelse efterkom jeg han ønske i tide til at han ublidt jordede sin pik ind i min mund, som jeg kunne mærke var våd og fuld af savl, som var den sulten efter at få lov at sutte dette gamle bandemedlems pik. ”Åårh” han stønnede, mens han hev sin pik frem og tilbage, ind og ud ad min vidtåbne mund der bare tog imod at blive mundkneppet uden videre.
”Årh, sådan skal det være min tøs” stønnede han mens han pressede sig dybere og dybere ind, og jeg gjorde mit bedste for at holde den forsnævring der var min hals åben for hans angribende pik. Jeg gaggede, jeg hostede, jeg mærkede tårerne vælde frem i mine øjne igen, men da han hev den ud og jeg så slimtrådene der fulgte den, mens jeg gispede efter vejret, ønskede jeg intet andet end at han skulle stikke den ind igen så jeg igen kunne mærke følelsen af at have munden fyldt ud af en varm pik. ”Så er det op igen” kommanderede han og tog fat i min arm, så jeg kunne rejse mig.
Han vendte mig brutalt så jeg stod med fronten mod håndvasken, og der bøjede han mig ned og jeg tog per automatik fat om det kolde porcelæn. ”Ja, for helvede, nu ligner det noget” brummede han, og hev min nederdel op over min røv. Han betragtede mine runde baller mens han aede dem, for til sidst at give den et hårdt klask ”Nu skal du kraftedme kneppes så du aldrig glemmer det” sagde han så og rev mine satintrusser ned om anklerne på mig. Derefter mærkede han først efter med et par fingre, og da han kunne konstatere at jeg om muligt var mere drivvåd end før, satte han sit pikhoved mod åbningen, for så dernæst at skubbe sig ind.
Min krop tog så villigt imod ham at jeg troede det var løgn, og jeg blev med det samme overvældet af den vilde følelse det var at få hamret en pik op i sig når man er stangliderlig. Jeg stønnede da han begyndte at køre frem og tilbage ”Ja lige præcis min pige, det er lige hvad du trænger til” sagde han, mens hans hænder begyndte at vandre fra mine hofter og op til mine bryster, hvor han flåede et par stropper åbne og lod sine store hænder gramse hårdt om mine små bryster.
”Fuuuck!” stønnede jeg, mens jeg mærkede at jeg var ved fuldstændigt at miste fatningen midt i alle de vilde sensationer han fremkaldte hos mig. Jeg begyndte at støde hårdt tilbage imod ham, ivrig efter at få mere, samtidig med at jeg løftede hovedet og mødte et fremmed blik i spejlet, et par vilde, liderlige øjne, der til forveksling kunne ligne mine egne, i et rødt hoved med håret strittende vildt til alle sider. Bag dette væsen var den hærgede mand med det skarpe blik der lige nu stirrede tilfreds tilbage på mig ”Din lille luder” sagde han bare og jeg nikkede, jeg vidste at lige nu var det det jeg var, det var hende der var i spejlet. Han flyttede en hånd fra mit bryst og ned til at massere min klitoris, mens han fortsat pumpede ind og ud af mig.
Nu blev det simpelthen for meget for mig ”Oh my god, jeg kommer!” stønnede jeg, ”Jaa, kom for mig baby” brølede han og satte kun farten op, og følelsen af pikken der bankede op i mig, voksede til en krampagtig forløsning der gennemrystede min krop, samtidig med at jeg mærkede hans varme sæd blive malket ud af hans pik af min krampende fisse.
Mine ben rystede under mig, mens orgasmen var ved at klinge af, mens han allerede havde trukket sig fri og var ved at gøre sig ren. ”Så var du jo en god tøs alligevel” sagde han til mig med overdreven venlighed, inden han klappede mig på kinden og forsvandt ud ad døren, så hurtigt som han var kommet ind.
Tilbage stod jeg, i uorden på flere måder end en, og forsøgte at få samling på mig selv. Den mest håndgribelige måde var ved at få orden på tøjet og håret, inden jeg gik ud til Stefanie og Clara igen, men på den mere abstrakte måde, skulle det vise sig at jeg at aldrig blev den samme igen.
Historien fortsætter under reklamen
Da jeg endelig fik taget mig sammen til at vise mig i baren igen, var de fem mænd væk, og Stefanie og Clara sad som to store spørgsmålstegn.







Tom
28/05/2021 kl 2:26
vild fortælling, kommer der mere?
SWO
10/04/2021 kl 14:38
Hvis Benny var kommet ind, før hun satte sig, kunne hun jo bare tisse i munden på ham!
Damernes Ven
09/04/2021 kl 9:27
flot DEBUT – du skriver snart igen og igen… IKKE-også!!
TAK fra Damernes Ven