Togturen

jeg trak mig ud, stillede mig over joy og sara malkede mig til jeg sprøjtede udover joys ansigt

Forfatter: Holmes

Det var en smuk sommerdag ved 8-tiden om morgenen i den lille søvnige by et sted i jylland.jeg stod ved trinbrættet hvor det lokale tog kørte, og ventede på det første morgentog søndag morgen.

jeg havde til en fest hos en af mine venner fra gymnasiet,og der været gang i den med en masse andre unge mennesker.der havde været masser af flotte piger, men desværre havde jeg ikke haft held med de ellers friske piger.mens jeg ventede ankom en en gudesmuk pige med langt lyst hår,og min pik var ved at eksplodere af ophidselse.

hun havde en afstumpet skjorte der afslørede et fast solbrændt maveskin,og et par meget små faste bryster var aftegnet tydeligt.den ultrakorte kjole passende fint til de slanke ben og den lille frække bagdel.jeg kom i snak med hende og hun fortalte at hun hed sara,var 15 år og skulle mødes med en veninde ved næste station, og de skulle så af ved det næste og sidste stop.

om søndagen stoppede toget kun ved de to stationer,og der var ca 20 min imellen dem.der var ingen med den enlige togvogn,og sara kikkede lidt overrumplet på mig, da jeg satte mig lige over for hende trods mange ledige sæder.da jeg spurgte hende om der var nogle friske drenge i området, rystede hun smilede på det smukke hoved.jeg lagde en hånd på hendes lår og sagde henkastet”måske du ikke behøver de drenge,du har nok mere brug for en rigtig mand”.

hun prøvede at fjerne min hånd, men jeg førte den blot op til hendes inderlår”vil du ikke nok lade være,jeg er ikke interesseret “.

jeg forsatte ufortrødent og førte hånden ind i de små trusser,og begyndte at stimulere hendes klitoris.hun vred sig desperat mens tårerne pressede sig på,men samtidig kunne jeg mærke at hendes revne begyndte at blive fugtig.

jeg førte min hånd med hendes safter op mod hende”din mund siger nej,men dine fissesafter siger noget andet og nu slikker du mine fingre rene”.hun vendte hovedet bort,men jeg tog fat i hendes nakke med den anden hånd,og jeg kunne føre de våde fingre ind i hendes varme mund”sådan din liderlige tøs,nu skal du nyde smagen af dine fissesafter “.

mens hun med tydelig ubehag slikkede mine fingre,benyttede jeg lejligheden til befri hende for de tynde trusser.de var dejlige våde og jeg propede den ind i hendes mund,og hendes blå øjne kikkede fortvivlet på mig.

jeg løftede hende op på mit skød med ryggen mod mig,og hev min store stive pik frem.jeg løftede den korte kjole op,og så kunne jeg føre den våde revne ned over mit svulmende pikhoved.da revnen var kommet ned over hovedet, stoppede jeg et kort øjeblik og nød hendes afmagt.

jeg rev skjorten itu og tog fat om de små faste bryster,hev i brystvorterne og hun stønnede højlydt i en blanding af afmagt og vellyst.jeg tog om de smalle hofter og førte hendes våde revne helt i bund.da jeg snervede den dejlige lyserøde tunge,overgav hun sig og begyndte at bevæge sit underliv op og ned af min store stive stang.mens hun skreg at jeg skulle kneppe hende,nød jeg det stramme hul og lyden af den sjaskvåde revne der nærmest var ved at skulpe over.

da jeg var ved at sprøjte i det våde hul, stoppede toget og vi stoppede akten og kikkede hen mod døren til togvognen.der var kun en passager og det var en ung pige,som stod med åben mund og så hendes bedste veninde sidde på en stiv pik.mens hun prøvede at finde en grimasse der kunne passe,nød jeg synet af den letpåklædte pige.hendes korte hvide sommerkjole kunne ikke skjule den store fyldige bagdel og de usædvanlige store fyldige bryster var ved at bryde ud af den løse overdel… Og så var hun kulsort med kort kruset sort hår.

jeg kikkede smilene på sara og spurgte om hun ikke skulle præsenterer sin veninde,og hun svarede lidt stakåndet”det er min veninde joy,hun har Jyllands største patter”.

sara lukkede sine øjne og begyndte først stille og rolig at ride mig igen,og jeg vinkede joy over ved siden af mig.

mens sara øgede tempoet gradvist,stak joy sin tunge frem og jeg slikkede og snervede hende begærligt.da jeg med begge hænder fik det ene enorme bryst blottet,måtte jeg overgive mig og sprøjtede op i sara.

mens vi sundede os lidt og fik orden på vores tøj,spurgte sara mig om jeg var frisk på mere og det var jeg naturligvis.da vi var stået af toget førte de mig hen mod en tæt skov, og efter et stykke tid nåede vi til et lille åbent stykke omgivet af den tætte skov.

sara åbnede sin lille taske og hev et stykke reb frem,og pigerne grinende højlydt af mit forbavsede ansigtsudtryk.mens sara stillede joy med ryggen mod et stort træ, trak hendes hænder bagud og bandt dem sammen,smilede hun til mig”joy er kommet som barn fra Afrika og vi har tit snakket om at hun kunne være blevet min slave hvis det havde været i gamle dage”hun slikkede sig om munden og forsatte”nu kan hun være vores slavetøs,og jeg ved at hun vil elske det”.

da joy var bundet fast, fandt sara en tynd gren frem og grinte til den sorte pige”du har været en uartig tøs,så vi må desværre straffe dig”. Hum åbnede de to knapper op der holdt patterne skjult, og ud væltede de enorme store sorte patter.de fyldige patter nåede helt ned til navlen,og sara stillede sig grinene foran hende.

da hun slog først det ene og derefter det andet bryst med grenen,vred joy sig i smerte men med et trodsigt udtryk.det gjorde blot sara mere ophidset,og de store patter fik endnu nogle slag indtil joy måtte bede om nåde.

sara løsnede joy og beordrede hende ned på knæ,og stillede sig bag den sorte veninde.da jeg stak min pik mellen de store patter, pressede sara dem sammen om den og jeg nød at kneppe de sorte bløde vidundere.bagefter blev joy beordret ned på alle fire,og sara spyttede mod det bagerste hul,åbnede det med sind fingre og stak tungen ind.

hun kikkede derefter op på mig”knep den sorte slavetøs i røven, knep den store røv sønder og sammen”.

jeg kom nemt i bund i det fugtige hul,og sara stillede sig foran joy og beordrede hende til at slikke hendes våde revne.mens kneppede den store røv, kom sara i en vild sprøjteorgasme som ramte lige i det sorte snsigt.

jeg trak mig ud, stillede mig over joy og sara malkede mig til jeg sprøjtede ud over joys ansigt.
Historien fortsætter under reklamen

sara bad mig tage min mobil frem og filme,og sara slikkede det sorte ansigt rent med stor begærlighed…

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Styggeulv

    24/02/2021 kl 12:49

    der må komme en fortsættelse

     

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *