- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Drømmen
han presser sig dybere og dybere ind i min mund og hals. Jeg gagger og mærker hvordan det tænder mig at blive taget og brugt
Forfatter: NakiJara
Jeg vågner lettere forvirret. Klokken er 4 om morgen og jeg skal afsted på ferie med hele familien om et par timer. Jeg er omtumlet og liderlig og min hånd søger automatisk ned mellem mine ben under dynen. Jeg er drivvåd. Det er pga. den drøm jeg lige er vågnet fra. Hvor kom den nu fra?
Mens jeg lader mine fingre kærtegne min fisse genkalder jeg mig drømmen.
Jeg ved ikke rigtigt hvor jeg er, men der er et tomt rum med sorte vægge. Der er også mennesketomt da jeg i drømmen træder ind i rummet, men i samme øjeblik jeg hører døren lukke bag mig, mærker jeg en hånd på min nakke og jeg bliver presset op mod væggen. Noget i mig ved jeg ikke skal være bange. Jeg er nysgerrig. Og mandens duft er velkendt men jeg kan ikke placere den. Men den tænder mig voldsomt.
Jeg mærker en hård pik der gnider sig mod mine baller. Jeg presser røven bagud for at mærke mere, og sådan står vi lidt mens hans fri hånd griber fat om mit bryst og klemmer til. Jeg kan mærke hans varme ånde mod mit øre og det sender kuldegysninger gennem min krop, der får min fisse til at trække sig sammen af lyst.
Mens hans ene hånd om min nakke holder mig fast mod væggen, trækker den anden mine bukser og trusser ned og finder hurtigt min drivvåde fisse, som han presser to fingre op i. Jeg kan ikke lade være med at støde i mod hans hånd men lige inden jeg kommer, trækker han fingrene ud og mens jeg stadig er presset op mod væggen hører jeg ham tage bukserne af.
Jeg mærker hans stive pik, som han gnider mod min våde fisse. Cirkler omkring åbningen og stopper lige før han kommer op i mig. Driller mig. Pludselig banker han pikken i bund og jeg klynker af smerte og nydelse. Jeg kan tydeligt mærke at jeg bliver fyldt godt ud. Hans tunge og mund, tegner cirkler på min hals og i det han støder hårdt op i mig igen, sætter han tænderne i det punkt på min hals, der altid sender mig i ekstase. Igen og igen støder han hårdt op i min fisse, men lige inden jeg kommer, trækker han sig ud.
Hånden om min nakke presser mig ned på knæ og drejer mig rundt, men holder mit hoved nede, så jeg stadig ikke kan se hvem det er. En dejlig hård pik bliver presset mod mine læber og jeg åbner villigt min mund og sutter og slikker det bedste jeg kan.
Begge hans hænder holder nu mit hoved og han presser sig dybere og dybere ind i min mund og hals. Jeg gagger og mærker hvordan det tænder mig at blive taget og brugt. Han trækker pikken ud og begynder at spille den af foran mit ansigt, stadig med en hånd fast i mit hår. Da han stønnede presser sin pik ind i min mund og sender sit cum dybt ned i min hals, kigger jeg op og ser hans ansigt. Og vågner så af drømmen.
Historien fortsætter under reklamenMens jeg tilbage i sengen, nærmest febrilsk, giver mig selv den 4 orgasme inden for kort tid kan jeg ikke lade være med at smile. Det var lige godt satans. Min massør! Gad vide om han er lige så fræk i virkeligheden? Jeg griber telefonen og logger ind på hjemmesiden og bestiller en tid hurtigst muligt efter min ferie. Og jeg glæder mig
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER






Læserne siger: