- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Reunion 2
Marie satte sig mellem mine knæ og åbnede mine bukser mens hun kiggede mig i øjnene og smilede frækt til mig.. Løftede røven og hun trak begge dele ned og min pik nærmest fløj ud. Hun kiggede sultent på den..
Forfatter: Constance
Sikke et syn…!!!
Med min kærestes fantastiske fyldige runde bryster mellem hænderne, sad jeg med jordens frækkeste syn og det ømmeste stive jern i bukserne. Marie lå nøgen op af mig, helt væk i orgasmens efterrus, mens hendes veninde Julie sidder mellem hendes ben og smiler op fra et naturligt smukt ansigt der er dækket med små perler af min kærestes safter fra hendes første sprøjteorgasme. Julies bryster har sidenhen siddet fast på min nethinde.. Små, faste og struttende på den helt rigtige måde, og de sødeste lyserøde små hårde brystvorter.. Også dækket af liderlig fissesaft!
Julie løftede sig op og kyssede Marie lidt til live igen, rejste sig med et smil og meddelte at hun lige gik ud og tog sig en skyller.
Marie vendte sig, satte sig mellem mine knæ og åbnede mine bukser mens hun kiggede mig i øjnene og smilede frækt til mig.. Løftede røven og hun trak begge dele ned og min pik nærmest fløj ud. Hun kiggede sultent på den.. Den rykkede utålmodigt ved at mærke hendes øjne prikke. pludselig sad hun på mit skød med spredte ben og havde sin varme tunge i min mund og vi mødtes i det liderligste kys længe. Uden at føre mig op i sig, sænkede hun sin våde, varme lækre fisse ned over mit stive lem og roterede rundt. Det føltes så fedt at mærke hvor utrolig våd hun var efter Julies grundige behandling, hendes klit var en hård rund bønne hun hurtigt fandt ud af at gnubbe op og ned af min stang.
Hun hviskede ting i mit øre om hvor frækt og lækkert det havde været at få slikket fisse af hendes lesbiske veninde.. kyssede mig op og ned af halsen. Rev min trøje utålmodigt af, kom ned og fik mine bukser helt af. Nu sad hun og så yderst sutteklar ud med med min velvoksne pik mellem hænderne. Hun begyndte at slikke op og ned af den, sørgede for at slikke alle sine egne safter op.. Fandt mit allerblødeste punkt nederst på mine spændte kugler, kildede let med tungen som hun gjorde spids og lod den følge hele stangen op til hovedet. fandt det lille hul med tungespidsen og gjorde tungen våd og blød mens hun endelig snoede det rundt om mit dunkende pikhovede. Hun kiggede intenst op på mig og lod hovedet omsluttes af sine smukke læber.. fuck det var godt. Det gippede i hele min krop da gled hun nedover pikken og tog den så langt ind hun kunne, et par gange, for igen at pirre pikhovedet med tungen. hun var langsom og grundig og det var SÅ godt!!
Julie kommer nøgen ind i stuen efter en opfriskning.. Jeg nyder synet af hendes høje, slanke og sportstrænede krop mens Marie giver mig mit livs blowjob. Julie sætter sig på gulvet op af sofaens chaiselong og tænder en smøg og ´laver sig en drink. Hun har svært ved at få øjnene fra maries vidunderlige røv der strutter ud i stuen.. Maries røv er den lækreste legemsdel der er skabt på denne jord! Fyldig og rund, fast på den kvindelig måde. Formen er perfekt og den munder ud fra en slank flot talje. Hun rækker armen ud og begynder at kærtegne den.. Bliver revet med og får stillet sig op bag hende. Ved baller, baglår og hele maries numse er super sensitiv og en af hendes stærke erogene zoner.
Julie læste hendes signaler hurtigt og satte sig på knæ bag hende, begyndte at kysse og nappe i hendes dejlige baller. Marie mistede total fokus fra min pik da Julies tunge gled fra fissen og gennem hendes baller og ramte stjernen. Holdt vejret for at se reaktionen, men hendes ansigtsudtryk var totalt sagligt og hun stønnede henført. Det rykkede i min pik og jeg var så tæt på at komme ved synet!
Julie begyndte istedet at fingerkneppe hendes fast men langsomt, og hun gav sig lidt.. sikkert lidt øm i fissen endnu.
Hun genoptog behandligen af min stive pik der var bristefærdig. Snart mistede hun fokus igen pga de blide fingre i hendes fisse der let gned det følsomme punkt..
Julie overtog styringen igen og slyngede ud i stuen om det ikke snart var på tide at Marie fik noget pik at mærke.. Min kæreste nåede dårligt at reagere før jeg havde fået skubbet sofabordet til side og lagt Marie ned på det bløde uldtæppe. Lynhurtigt fik jeg samlet et par puder og stablet under hende.. hun smilede for hun vidste nøjagtig hvilken stilling jeg ville tage hende i. Hendes ben bukkede jeg ned mod hendes skuldre, hendes fisse glinsede frækt og så mere liderlig ud end nogensinde før. kinderne blussede på hende mens hun så forventningsfuldt op på mig.. Jeg satte hovedet mod revnen og hovedet gled ind i en varm og våd fisse, der føltes glat men stram og opsvulmet. Skulle virkelig ligge bånd på mig selv for ikke bare at banke den i bund på hende, men jeg vidste hvor følsom hun er i den stilling og ville også gene drille hende lidt. Hun stønnede dybt da jeg begyndte at pirre hendes indgang. Stødte lidt mere ind og rykkede lidt frem og tilbage i hendes våde indgang, hurtigere og hurtigere. Stoppede op og hun stødte imod mig.. Gled tålmodigt og langsomt op i hende, centimeter for centimter med mit velvoksne og sprængklare lem.
Hun gav sig og klynkede sagte.. Julie sad som forstenet og fulgte synet. Kom helt i bund og skønheden under mig var helt væk og mumlede noget uforståeligt.. Jeg trak mig ud igen og pirrede hendes indgang med små hurtige ryk. Nød det gode udsyn i den grad..
Det strammede og snurrede i min stav da jeg igen kom helt til bunds i hende. Hun klynkede og jeg trak mig ud og legede med hendes indgang igen. Sådan fortsatte jeg lidt, ved hun kommer helt op at køre over det. Helt i bund en gang, 6-7 korte stød og forfra igen og igen til hun begyndte at tikke om mere pik. Jeg forkortede de små ryk, til jeg kneppede hende fast og langsomt til bunds hver gang- Hendes fissemuskler strammede og arbejdede vanvittigt om min kæp og jeg nød til fulde følelsen af at være inde i denne lækre kvinde. Hun stønnede højt ved hvert stød, små svedperler var sprunget frem mellem hendes smukke bryster. Jeg satte tempoet op, Julie kærtegnede hendes brystvorter og så fascineret til.
“fuck det er godt stønnede hun” og var helt væk i sin egen nydelse. Kunne mærke hendes orgasme var på vej, hele hendes indre begyndte at vibrere som et lurende vulkanudbryd der forplantede sig i min pik og jeg ku mærke jeg ikke ville holde ret meget længere.
Ville trække denne lækre stund bare lidt endnu, så jeg trak mig tilbage -nu var det min tur til at smage på hendes lækre liderlige kusse. Hun vred sig da min tunge strejfede hendes våde svulne perle, jeg startede langsomt og florlet for at arbejde præcist som hun kan lide det og så hurtigere og hurtigere. Kiggede op da jeg fornemmede en ændring af rummets nydelseslyde. Synet sendte voldsomme stød af yderligere lyst ned til mit lem.
Julie er ubemærket gledet hen over Maries krop og havde sunket sit skød nedover hendes ansigt, hvor en blid og nysgerrig tunge følte sig frem. Julie sad og vred sin graciøst smukke krop, mens hun kærtegnede sine bryster. Hun så lidt genert ud da hun opdagede jeg gloede uhæmmet, men lukkede så øjnene og gav sig hen til min kærestes tunge og jeg forsøgte at fortsætte min leg i maries fisse, men måtte hurtigt erkende jeg havde mistet koncentrationen.
Så jeg satte mig med pikken klar til at glide indenfor og med fuldt udsyn til den liderlige legeplads. Hun rykkede utålmodigt med fissen og jeg gled lidt ind.. tog hende ultralangsomt ind og ud, ville så gerne trække det her så meget i langdrag som muligt. Jeg lå på kanten af orgasme konstant mens jeg tog hende, det snurrede i nosseposen for vildt. Julie fulgte med i synet af min pik der gled op i hendes mave og ud igen, det tændte mig at vi sådan gloede uhæmmet på hinandens kønsdele, denne lesbiske pige og mig. Jeg måtte uvilkårligt tage hende hårdt i bund og hun nærmest råbte af fryd og hendes tunges leg i fissen over hendes ansigt blev vildere. Julie vred sig også nu, hun klynkede og havde et sagligt ansigtsudtryk. Da hun begyndte at stønne højlydt tog min liderlighed over og jeg kneppede nu julie ret hurtigt og hårdt. Pludselig bliver Julie helt stille, skyder ryggen i en bue og ligger nakken tilbage, jeg kan se hun dirrer over hele kroppen og fissen der kramper sammen i orgasme. Det bliver for meget sammen med den vidunderlige kusse jeg kører i, så jeg banker nu min pik for fukld kraft og fart op i maven på Marie der råber Ja” ja ja ja JAAAA” højlydt.
Hendes underliv trækker sig voldsomt sammen om min pik, jeg føler jeg nærmest bliver suget op i hende og jeg brummer af fryd da jeg mærker sæden forlade mit indre og jeg skyder den første ladning ud, bliver nød til at trække mig ud og jeg sprøjter for fuld kraft udover det fantastiske landskab af velskabte pigekroppe, bryster og fisser der er foran mig. Rammer også julie der faktisk bare tager det pænt og smiler sødt..
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







Servicemanden
01/12/2012 kl 10:02
Lækker historie…. Hvem der bare var så heldig