- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Bedækket af bæstet
Fuck. Var en hund seriøst ved at give mig orgasme? Ja. Ja det var han. Og så skete det ..

Forfatter: Ungdommeligpugxx
Lad mig starte med at introducere mig selv,
Jeg er jo egentlig bare ligesom andre unge piger…jeg er 20 år og en ludfattig studerende. Det er egentlig hele grunden til, at jeg endte i denne utrolig forkerte, men utrolig frække situation, som jeg vil beskrive for jer om lidt.
Det er virkelig ikke for sarte sjæle at læse på universitet med en SU så lav, at den ikke engang dækker husleje. Derfor tøvede jeg ikke engang et sekund da min professor tilbød mig, at passe hans hund imens han var på en eller anden undervisnings-konference i Tyskland.
Min professor hed Jens og var sådan set en meget flink mand, nogle ville mene FOR flink. Jens var en ældre herre i 60’erne, som boede alene med sin hund i en stor villa lidt udenfor Aarhus. Jens havde egentlig altid været glad for mig, og jeg var glad for ham. Jeg mistede begge forældre i en bilulykke som barn, og han havde ubevidst opfyldt tomrummet som en slags faderlig rollemodel.
Jeg havde faktisk mødt Jens’ hund et par gange efterhånden, når jeg læste op hjemme hos ham.
Hunden var en utrolig smuk Cane Corso. Skinnende pels som var så sort som natten selv. Hunden hed Atlas og var en 7-årig hanhund. Jeg havde ikke noget imod den, men den havde bare altid noget mørkt og dominerende over dens blik, når den betragtede en…
Ikke at det skulle hindre mig 😉
Det var en dejlig lun forårsdag da jeg skulle kigge efter huset og Atlas. Brisen var liflig og solen varmede dejligt min silkebløde hud. Jeg var iklædt en lårkort denimnederdel, en orange sweater, lange hvide strømper og mine Oxford Loafers. Jeg stod foran døren til Jens’ villa, hvor jeg kort satte mig på hug for at fiske nøglen ud fra under dørmåtten. Nøglen åbnede fordøren med et *klik* og så var jeg inde.
Jeg blev med det samme mødt af Atlas, som begejstret logrede med halen.
“Åhh hej med dig Atlas! Har du glædet dig til jeg skulle komme? Har du det? Ja du haar 🤭”
Jeg smilte bredt og nussede Atlas bag ørene et par minutter, før jeg trak mig længere ind i huset. Jeg sparkede roligt mine sko af, og lod min taske dumpe ned på gulvet.
“Atlas?” Kaldte jeg roligt. Atlas rettede hans blik mod mig, som ventede han på mine næste ord. Jeg begyndte at gå ind mod stuen og hentydede til, at han skulle følge med.
Mig og Atlas slog os ned i sofaen, hvor jeg begyndte at kigge mellem tv-kanalerne. Heldigvis for mig var min yndlingsserie, Desperate Housewives, på! Jeg satte mig godt til rette i den store sofa og skruede lidt op for fjernsynet. Atlas lå egentlig bare og lignede en, som ikke magtede det der tøsepis.
“Du behøver jo heller ikke se det” Sagde jeg og kastede noget legetøj henad gulvet, som han kunne jagte. Alting var perfekt. Atlas legede med sit legetøj og jeg hyggede med min tøseserie.
Der gik dog ikke mere end et par minutter før det blev irriterende, at skulle kaste legetøjet frem og tilbage for Atlas. Jeg strakte min arm og kastede så legetøjet med mere kraft end før – en stor fejltagelse.
*Suk*
Legetøjet var endt omme bagved en af Jens’ mange moderne skulpturer, som Atlas selvfølgelig ikke kunne komme om bagved. Jeg rejste mig brat og slentrede hen mod skulpturen.
“Satans”
Jeg kunne netop ikke nå det forpulede stykke legetøj, og jeg måtte bøje mig langt ned og strække min smidige krop før mine fingrespidser overhovedet kom i nærheden. Lige i det selvsamme sekund som jeg fik kontakt med legetøjet, fik noget andet kontakt med mig. Et forsigtigt og lavmælt gisp forlod min hals idet jeg mærkede noget fremmed presse op under min nederdel og i mine trusser.
Noget varmt….og lidt fugtigt…
Jeg var forskrækket og turde ikke bevæge en eneste muskel. Fremmedlegemet pressede sig dybere mod min trussebeklædte fisse, som om det gravede efter en dyrebar skat. Jeg kunne tydeligt mærke mit hjerte og min fisse dunke i takt med hinanden. Jeg drejede forsigtigt hovedet for at se hvad der forårsagede denne situation, og til min overraskelse, var det Atlas! Hunden!
“A-Atlas!! Kan…kan du så lade være!” Min bøn faldt på døve ører og Atlas borede sin fugtige snude endnu hårdere imod mig. Det her var forkert…meget forkert, men hvorfor…hvorfor tændte det mig så? Hvorfor kunne jeg mærke hvor våd min stramme fisse allerede var blevet? Hvorfor pulserede min klitoris så meget? Mine tanker blev afbrudt af Atlas, som satte sine store tænder i mine lyserøde trusser og begyndt at hive dem af. Den hund virkede som besat! Hvad gik der af ham?!
Atlas havde hurtigt flået mine trusser af mig og de blev smidt på gulvet. Jeg turde ikke rigtig gøre noget…han stod bare og gloede intenst på min nøgne fisse. Min stramme og glatte fisse, som stortset dryppede med liderlighed. Jeg kunne mærke mit ansigt brænde med skam og flovhed.
“A-Ah!”
Pludselig begyndte Atlas at slikke min fisse med sin store varme tunge. Jeg kunne ikke holde et par desperate støn tilbage…hans tunge slikkede alle mine safter op, som var han ved at tørste. Hans tunge ramte min klitoris igen og igen. Det føltes så dejligt, at jeg nærmest troede det var en drøm. Den dejlige våde tunge som pirrede min pulserende klit. Jeg stønnede mere og højere, jeg kunne ikke holde det tilbage…! Mine ben begyndte at ryste idet alle mine muskler trak sig sammen.
Fuck. Var en hund seriøst ved at give mig orgasme?
Ja. Ja det var han.
Og så skete det, jeg kom hårdere end jeg nogensinde var kommet før. Væske strømmede ud af mig i en livlig strøm og jeg stønnede som et vildt dyr. Jeg kunne ikke længere holde mig oprejst og mine knæ faldt sammen under mig. Jeg lå nu på gulvet, i en pøl af mine egne safter, og forsøgte at få vejret igen.
Jeg så så den store hund stå over mig med det selvsamme mørke blik. Mine øjne blev dog hurtigt draget til hans overdrevet store og stenhårde pik. Jeg var ligeglad med min egen stolthed lige nu…jeg måtte bare have det bæst ind i mig. Jeg spredte mine ben ad og Atlas gik nærmere. Jeg strakte så min arm frem og tog hans massive pik i hånden. Fuck. Den var hård som marmor og dryppede allerede med præsæd. Jeg begyndte så stille og roligt at rive den af, og Atlas nød det tydeligt. Efter at have stimuleret den massive pik i et par minutter, guidede jeg den hen foran åbningen til min stramme fisse.
Jeg nikkede kort, og Atlas lignede en der havde styr på hvad han skulle gøre nu.
Med et enkelt og hårdt stød havde Atlas tvunget hele sin kæmpe pik ind i mig. Jeg stønnede højt da min lille stramme fisse blev udvidet af dette bæst. Han begyndte hurtigt og hårdt at kneppe mig som ingen nogensinde havde kneppet mig før.
“Åhh ja! Fuck..A-ah! Please!”
Den massive hundepik fyldte mig fuldstændig op og hvert eneste stød borede sig ind i mit g-punkt, som fik mig til at se stjerner. Atlas kneppede mig sønder og sammen imens hans savl dryppede ned på mine fyldige bryster. Da jeg endelig troede jeg ikke kunne holde til mere, mærkede jeg hans varme sæd blive skudt ind i mig som en kanon. Atlas fortsatte med at gennembore mig i et par minutter, før han trak sig tilbage.
Der lå vi så…på gulvet i en blanding af fissesafter, savl og hundesæd. Jeg smilte let til mig selv, men så opdagede jeg det….den lille røde blinkende pære fra overvågningskameraet i stuen.
Historien fortsætter under reklamen
Jens’ Pov
“Heh”
Jens fnes for sig selv imens han nød synet fra overvågningskameraet. Han sad i sin Toyota med bukserne nede om anklerne. Hans store hårde pik i hans anden hånd.






Tabutissemanden
23/10/2025 kl 20:49
Den bliver bedre og bedre med hver sætning man læser i den!
denkaadekyk
23/10/2025 kl 11:19
lidt mere opbygning havde ikke skadet, men ellers en ganske overbevisende debut.
På mere end én måde.
Glæde mig til at læse dine følgende produktioner
OnkekA
20/10/2025 kl 20:00
Den bygger op til mere 🙂
Anonym
20/10/2025 kl 17:08
Deilig historie..håper Atlas knepper deg mer..😀🇳🇴
Pigen i kjole
20/10/2025 kl 20:20 - som svar på
Håber der kommer mere
Gerne med Jens der afpresser hende og mere hundeknepning af hende
Læsehæsten
21/10/2025 kl 8:50 - som svar på Pigen i kjole
Du har fat i noget godt hér. Det ville være en skøn udvikling af historien. 😊
Men jeg er også en kæmpe sucker for historier om afpresning, tvang og udnyttelse. 😁
denkaadekyk
23/10/2025 kl 11:20 - som svar på Læsehæsten
Der er bestemt også gode muligheder i den linje af handlinger
Ungdommeligpugxx
22/10/2025 kl 16:27 - som svar på Pigen i kjole
Hey pigen i kjole!☺️
Jeg skal bestemt arbejde på en fortsætte men din ide 🙏
Læsehæsten
19/10/2025 kl 8:26
Det er hårdt og dyrt at være studerende i Aarhus. 😊
Jeg kunne godt have ønsket mig lidt flere detaljer, lidt mere opbygning, men præmissen er rigtig god.
Fortsæt det gode arbejde!
Støvsigersex
18/10/2025 kl 21:57
Fortsættelsen glæder jeg mig til.
Det er jo bolt en følge af naturen.
Gokkelyn
18/10/2025 kl 17:22
Kommer der en to’er? God historie til flere afsnit