- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Ulla, naboens unge kone og hendes steddøtre 10
Jonnah greb den og førte den op i røvhullet, pressede sig bagud og smut så var glansen inde
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Jeg kørte ned til supermarkedet, klokken var omkring 3 så jeg regnede med at Jonnah var på arbejde. Lidt skuffet så jeg at det var en anden der sad ved kassen, men pludselig hørte jeg en stemme bag mig “Er du på indkøb, eller er det noget andet du er ude efter” Det var Jonnah, hun havde været ude på lageret. Jeg svarede “Jeg har en ide jeg godt vil fortælle dig om, men det skal ikke være her, hvornår får du fri?” “Klokken 3, og det er lige straks, men du skal ikke tro jeg er så nem, for det var dejligt, men jeg er ikke bare til afhentning når du er liderlig” svarede hun. “Rolig nu det er ikke sex, det er noget helt andet, men det kan ikke sådan bare forklares, derfor har jeg bestilt bord på restauranten (der var kun en i byen) kl 7, så hvis jeg venter udenfor så kan vi køre op til huset og jeg kan forklare dig min ide” Sagde jeg.
Hun svarede “OK men ikke så meget som et kys, kun din plan””og jeg skal lige have en smøg inden vi kører”. Jeg gik ud til bilen og efter 5 minutter kom hun ud, tændte en smøg og sugede grådigt og dybt ind, holdt røgen i lungerne i flere sekunder og exhallerede så, det meste var blevet i lungerne og det var en tynd bleg stråle. Virkningen var der starks pikken svulmede, men en aftale var en aftale. Oppe i huset satte vi os i den pæne sofa (den uden sperm og kussesaft pletterne) hun tændte en ny smøg kiggede på mit skridt og sagde “Det kan du godt glemme, i hvert fald for nu”
Jeg sukkede og begyndte at forklare:” Du er konsttant i pengenød, du arbejder ekstra for at tjene tilk smøger og mad, du sidder alene på dit værelse når du ikke har ekstra vagter, gennemgående en shittig situation uden fremtid. Jeg indrykkede en annonce om hushjælp, men det var et flop, tøsen var mindreårig og skulle bare tjene lommepenge til fest, sprut og smøger og moren var ikke vild med jobbeskrivelsen. (Jeg nævnte ikke at jeg havde voldkneppet datteren) Så efter en uges prøvetid, sluttede det. Nu kommer vi til min ide, Hvis du nu ville være min husbestyrerinde, stå for madlavning, rengøring mv. så vil jeg betale dig den samme løn som du fåpr nu med tillæg for ekstra vagter. Du skulle så bo her i huset og selv bestemme dit arbejde, kun med det krav at der skulle være rent og mad på bordet. Fru Hansen ville stadigvæk komme ind og gøre rent i pejsestuen og mit soveværelse, men du må klare resten (jeg har 3 lejere) du vilo så få en lille bolig på 1 sal, fri kost og hvis du får bfrug for det en ekstre timelønnet hushjælp. – inden du svarer så synes jeg vi skal se på resten af huset, sidst du var her så du jo kun mit soveværelse og køkkenet) Vi gik ovenpå og hun kiggede på de 10 soveværelser der ikke var i brug og på de 3 udlejede. Så kom vi til barnepigenns bolig. Dengang huset blev bygget i 1810 var det almindeligt med mange børn og en “Nanny” der boede ved børneværelset og altid var om børnene som en slags mor. Boligen bestod af en meget stor stue, et mindre værelse og et pænt soveværelse. Dertil etr lille badeværelse der var bygget til omkring 1035. Der vare meget støvet for det havde været lukket siden 1960.
Jonnah sagde “Hold da op her trænger godt nok til en renovering. ” Jeg sagde at hun ville få frie hænder til ombygning mv. og økonomien ikke var et problem. Men at hun skulle starte hurtigst mulig og måtte bo i etaf de tomme værelser til ombygningen var på plads. Da vi gik ud på gangen sagde hun”jeg vil lige se kontoret, hvorfor er der kodelås på?” Jeg åbnede døren og sagde “Derfor” “Du er godt nok enn pervers halvgammel dreng med en del forskellige lyster, har du prøvet det af?” nu måtte jeg bejende hvad der var sket med pigen der ville være hushjælp.” “Du er da bare en liderlig buk og aspirerer til flere år i spjeldet. Men glem hvad jeg sagde om ikke noget sex, det her gør mig pisseliderlig” Hun greb fat i kin pik udenpå bukserne, lynnede op og hev dem ned, så smed hun blusen og jeg bed hende i brystvorterne. Hurtigt røg resten af tøjet af og hun tændte en smøg og tog pikken i munden, røgen sivede ud omkring min nu stålstive og meget opsvulmede pik der krummede opad med en mørkeblå glans og safterne dryppende, Jonnah suttede intenst og tog det ene drag af smøgen efter det andet. vil lagde os i en 69ér på madressen (den der dækkede hele gulvet) og hun suttede ivrigt med små grynt samtidig med at jeg begravede min tunge imellem skamlæberne der nu glinsede af kussesaft.
Pludseligt rejste hun sig og sagde “Jeg vil have pikken op i mig NU,” Hun hoppede op i kneppegyngen og hev mig ind til sig, “Stik mig en cigaret så vil jeg indhylle dig i røg når du pumper mig med din kødstang” Det var internst, jeg vil sværge på at hun ikke trak vejret men udelukkende sugede igennem smøgen i de 5 minutter hvor kneppegyngen skulle stå sin prøve. så skubbede hun mig væk og lagde sig på alle 4 på den særlige sofa som firmaet havde designet til doggy.
Kussesaften dryppede ned på madressen og hun roterede helt víldt med røven. Jeg havde en rødlig tåge for øjnene og sansede ikke meget andet end Jonnahs store opsvulmede skamlæber hvor safterne løb ud i en lind strøm, jeg kunne ikke vente men bankede hårdt op i hende, nok helt op i hendes liuvmoder, for hun skreg da jeg nåede i bund. Hun stødte røven imod mig hver gang jeg jeg var ude og påp vej op i kussen, bevægelserne blev voldsommere og voldsommere og pikken smuttede ud flere gange men hun fangede den kyngurtigt igen med skamlæberne eller en hånd, hun begyndte at strinte og hendes pis løæb ud over vores underliv, et hurtigt spjæt og pikken gled ud, Jonnah greb den og fæørte den op i røvhullet, pressede sig bagud og smut så var glansen inde, da vi var sjask våde og min pik glinsede af vore safter var det ikke eyt problem at glide helt op i hennde. nu var hun næsten helt væk af luíderlighed og hun gled frem og tilbage ppå min pik, da vi ikke havde plamlagt noget, blev safterne langsomt lysebrune indtil jeg eksploderede oppe i hende.
Det tog næsten 5 minutter før nogen af os sagde noget, så pustede jeg der er også et brusebad her på kontoret. “Øjeblik jegf skal lige have pusten og hold kæft hvor jeg er øm, jeg håber ikke det her er en del af min jobbeskrivelse, stik mig en smøg”
Jeg sagde “Sex er noget du kan få når du vil have det, men det er ikke noget der har med jobbet at gøre.” “Fint så tager jeg det, med ekstra frynsegoder”smilede hun inden hun smuttede ud i bad, Jeg fulte efter for det var højest tiltrængt for os begge. Under bruseren spurgte Jonnah “Hvis jeg har besøg, kan man så låne “Kontoret” “Selvfølgelig” svarede jeg, “bare det er ledigt, for jeg har visse forpligtelserr overfor mine logerende og Sørens piger og kone.” Du skal også lige vide at der er bevægelses sensorer og adskillige videokameraer der optager alt fra mange vinkler, men det er kun til eget brug.
Historien fortsætter under reklamen
“Du er da bare foir kinky” Skal vi så se at komme af sted til den restaurant” Jonnah våndede sig lidt da vi gik ned ad trappen og jeg var nærmest følelsesløs i skridtet. Skal jeg bestille håndværkere i morgen spurgte hun, – ja da du skal ikke bede om tilbud bare sætte dem i gang.






Læserne siger: