Ole fra klassen – 3

Mistress trak min mor ned på knæ, med ordre om at slikke hende til en orgasme . .


Forfatter: PainMaster

Læs del 1 del 2

Da Mistress kommer tilbage til stuen var hun iklædt min mors tøj og stiletter, og med mig kravlende bagefter hende.

”Nej, hvor dejligt at se du er ved at lære din plads at kende, og lære at indrømme hvad du inderst inde er…….” sagde Mistress og smilede. Hun fortsatte;

”Vi passer tøj og sko sammen, har jeg opdaget. Og jeg så alt dit lækre tøj du har, som jeg nu har gjort til mit. Men klart du også er en luder – endda en pervers luder, for det ser ud til at elsker at få dit ansigt tilsølet i sperm.” sagde hun og smed pornobladene og billederne af min mor og hendes spermtilsølet ansigt sutte pik på en mand, ned på gulvet foran hende.

Min mor blev højrød i ansigtet, men nikkede bare sagte, så meget hun kunne, imens hun småhulkede og med tårer der løb ned af kinderne…. igen ydmyget, og igen havde de ret.

Mistress kunne lide hvad hun så, og tog sin mobiltelefon frem og knipsede en masse billeder af min mor i hendes liggende beskidte stand.

’KLIK’
’KLIK’
’KLIK’
’KLIK’

Efter at Mistress havde taget billeder af min mor, fjernede Ole støvlesålen fra hendes ansigt, og fortalte sin mor om min mors patter der lakterede. Mistress gik hen til min mor og trak hende op i hendes hår, og tog fat om hendes patter og klemte til, så det sprøjtede af mælk til alle sider.

Min mor stod bare og græd og jamrede sig af smerte, imens Mistress bare grinede af hende, og spyttede hende i ansigtet. Imens havde Ole lagt min mors arme i håndjern bag ryggen.

Jeg lagde mærke til at det havde gjort noget ved min mor, det at bllive totalt ydmyget og nedværdiget, og nøgen, foran nogle fremmede mennesker i sit eget hjem. At få sit privatliv totalt blotlagt, blive klemt hårdt på sine bryster så mælk sprøjtede ud af dem, og blive spyttet i ansigtet. Ja, hun var ikke den mor jeg kendte, for jeg så nu den virkelige mor og kvinde i hende – en kvinde der er naturlig føjende og naturlig underdanig og eksisterer for at blive brugt og misbrugt, uanset om det er ved at blive tæsket til underkastelse, ydmyget og nedværdiget, kneppet og føde babyer. Det var det hun havde ledt efter, men aldrig fundet i de mænd der havde brugt hende. De var kun interesseret i et hurtigt knald og misbrug, men de forstod hende ikke og så ikke hvad hun virkelig krævede. Men Ole (Master) og Mistress havde en virkelig forstand på mennesker som min mor og jeg, for de så os som ludere og beskidte kusser, ting der skal bruges og misbruges, objekter, der skal ejes og opdrages som de vil have os. En kusses liv skal være hårdt, nedværdigende og beskidt for at kunne lærer at sætte pris på vores rolle i livet!

Min mor havde ligeledes overgivet sig til Mistress og Master fuldstændig, og jeg vidste at mit/vores liv aldrig ville blive det samme, efter i dag.

Mistress proppede sine beskidte trusser jeg havde spermet til, ind i munden på min mor, så hun kunne have glæde af smagen som hun sagde. Min mor gjorde grimasser da hun fik dem proppet ind i munden.

”Det er din slavepik til søn der har spermet i dem, og det er det du kan smage. Så du har bare at udvise noget moderkærlighed, da du jo burde kunne lide smagen, eftersom det kommer fra dine egne gener.” sagde Mistress med et sledsk smil på læberne.

Derefter iklædte Mistress min mor i hendes eget aflagte tøj og slidte stiletter. Hendes aflagte tøj var absolut ikke designertøj eller sko, men det klæder en luder, som min mor, havde hun sagt. Min mor havde bare nikket med hovedet.

Imellemtiden havde Master taget sit tøj af og bukket mig ind over vores spisebord, og var nu i gang med at kneppe min røvkusse, som den nu hed.

Min mor stod og så på med store øjne imens hun blev klædt på af Mistress, og det havde også sin virkning for hun var allerede stankliderlig af Master’s behandling af hende, og konstant at være holdt på randen til en orgasme. Mistress legede også af og til med min mors kusse, og ligeledes holdt hende på randen til at komme, så min mor til sidst var så frustreret, at hun græd som et spædbarn. Mistress vidste at min mor var parat til at gøre hvad det skulle være, bare for at få sin orgasme, men Mistress var ikke færdig med hende endnu.

Master kneppede mig i hårde stød og jeg nikkede hele tiden på mit hoved over det Master sagde, imens han kneppede mig.

Han sagde at jeg var hans tæve, og jeg nikkede som tegn på at det var rigtigt.

Han sagde at jeg elsker en rigtig mandepik i min røvkusse, for den var ikke kun til at skide med. Igen nikkede jeg på hoved.

Han sagde at jeg elsker at sutte pik, at jeg elsker at se drenge og mænd i bondage, og blive brugt af rigtige mænd, at se dem blive voldtaget, tæsket med pisk og spanskrør og blive pisset ud over og drikke deres pis.

Igen nikkede jeg på hoved, og alt sammen hørte og så min mor, igennem hendes egne liderlige tåger. Mistress smilede veltilfreds over det hele.

”Ja din tævesøn var nem. Han var så liderlig over at se min søns perverse og hårde pornoblade af mænd og drenge, der bliver brugt af rigtige mænd, hårdt og perverst, at han ikke ænsede noget andet. Ikke engang at både Ole og mig stod i døren og så hvor pervers din søn er, og uden omtanke for noget som helst – endsige at han var på besøg hos andre mennesker – havde befriet sin beskidte og usle pik fra bukserne, og legede med den indtil han sprøjtede uhæmmet ud på Ole’s gulvtæppe.” sagde Mistress som var det sandheden.

Min mor vidste jo ikke at det sidste af det Mistress havde sagt om mig, var løgn. Og når min mor så de billeder de havde taget af mig, ligge og spille pik da jeg så i bladene, ville hun automatisk tro at alt Mistress havde sagt var sandt.

”AARRRGGGHHHHHHHH………..” skreg Master da han sprøjtede dybt i røvkussen på mig.

Bagefter hev han mig ned på knæ og proppede sin beskidte pik ind i munden på mig. Jeg suttede og slikkede indtil Master var tilfreds. Min mor havde stået og set det hele, og var totalt lamslået over at have set sin søn blive misbrugt som luder, og så tilligemed sutte en beskidt pik bagefter.

”Du skal ikke se så lamslået ud, for han er født til at være luder og elsker pik ligesom dig.” sagde Mistress og viste nu, min mor de billeder de havde taget af mig, spille min pik inde på Ole’s værelse.

Min mor troede nu fuldt og fast på det Mistress havde fortalt om mig. Mistress legede igen med min mors kusse og holdt hende konstant på randen og totalt frustreret. Mistress sagde til min mor:

”Med alle disse perverse pornoblade du har, er det vel på sin plads at kalde dig for luder. For du er jo kun en luder der smæsker sig i pervers porno, og kunne tænke sig at blive brugt sådan. Se bare din kusse, total glat som et nyfødt barns, og som kun en luder har det. Du har sikkert tjent penge som luder, for at have råd til alt dette designer-tøj og designer-sko. For en kassedame, i et supermarked, tjener sku ikke så mange penge, at hun har råd til designer-tøj, for slet ikke at tale om skoene.”

Min mor rystede febrilsk på hoved og forsøgte at sige noget igennem hendes mund-knebel, men det blev bare til noget indelukket og ubeskriveligt som ingen forstod.

”Lad være med at stå der og virke så uskyldig.” sagde Mistress og knaldede min mor en hård lussing.

’SLASK’

Mistress følte i min mors kusse, og som forvendt så var den sjaskhamrende våd.

”Og du påstår at du ikke er en luder. Du elsker jo at blive raget i kussen af både mænd og kvnder, og få dine patter klemt hårdt så mælken sprøjter ud af dem. Det er sku da kun en luder der elsker at blive behandlet på den måde. Og som mor, så søn.” sagde Mistress med sit sledske smil, og snottede min mor igen, i hendes allerede spermtilsølet og snavset ansigt, så det løb ned af hende.

Faktum var, at min mor, for nogle år siden, havde arvet lejligheden og en hel del penge, smykker og møbler efter en afdød tante. Og min mor havde brugt mange penge på lækkert designer-tøj og sko til hende selv, og noget tøj til mig – lidt skjorter og bukser og sådan noget. Men det vidste Mistress jo ikke noget om, og hun trak sine gamle beskidte trusser ud af munden på hende.

”Fortæl hvordan sådan en luder som dig, der arbejder som kassedame i et supermarket, kan have råd til at bo sådan et sted som her, og tillige med have råd til at købe designertøj og dyre designersko.”

”J..jeg har arvet….. fra min afdøde tante. Både lejlighed med møbler….. og nogle penge…” svarede min mor lavmælt.

Mistress gav hende en ordentlig lussing;

’SLASK.’

”Jeg kunne ikke høre hvad du sagde luder.”

Min mor skyndte sig, med gråd i stemmen, at sige det højere så alle kunne høre det.

”Jeg har arvet det hele fra min afdøde tante.”

’SLASK’, en hård lussing til.

”Du tiltaler mig Mistress. ER DET FORSTÅET LUDER.” sagde Mistress højt

Min mor blev helt febrilsk, men svarede hurtigt undskyldende;

”Ja Mistress. Undskyld Mistress.”

”Hvor mange penge, luder.” spurgte Mistress

”?”

’SLASK’ og hun fik en hurtig lussing

”631.000 d.kr”

”Det er sku da en pæn sum penge. Hvor meget har du tilbage eller har du brugt dem alle sammen, luder?”

”Lidt over 500.000 d.kr er der tilbage.”

”En luder som dig skal ikke have penge, det er du for dum til at kunne styre. Vil du ikke være enig i det.”

Det var ikke et spørgsmål der skulle besvares, nærmere en konstatering. Min mor nikkede bare sagte på hoved, og så ned i gulvet imens tårerne trillede ned af kinderne på hende.

Mistress tog min mors håndtaske, der stod inde i stuen, og tog pungen op af den. Hun åbnede den og tog alle min mors bank-kort, hendes Illum og Magasin kort, som hun også har liggende i pungen, inklusive hendes sygesikrings- og kørekort, og lagde på spisebordet.

Master trak min mors hoved op i håret så hun så direkte ind i Mistress’ mobiltelefon. Han holdt min mors kørekort ved siden af hendes hoved, så alle kunne se at det var hende, og hvornår hun var født.

’KLIK’
’KLIK’

og Mistress havde taget et billedet. Derefter tog Mistress alle min mors kort og lagde i sin egen pung.

Min mor græd sagte, med tårer løbende ned af kinderne på hende. Mistress trak min mor ned på knæ og ind til hendes kusse, med ordre om at slikke hende til en orgasme. Noget min mor skulle gøre sig fortjent til først, før Mistress ville tillade hende at få en orgasme.

Min mor var totalt frustreret, og det hjalp heller ikke på hendes frustration at Master samtidig legede med hendes klit, så hendes kusse sejlede i safter, men uden at hun kunne få den befriende udløsning. Hun var parat til at gøre hvad det skulle være, og de kunne gøre alt med hende bare for at hun kunne få sin udløsning. Det er ligesom en narkoman der er parat til at gøre hvad som helst, bare for at få sit fix.

Master beordrede mig til at spille pik af ud over min mor, imens hun slikkede Mistress til en orgasme. Jeg stillede mig op ved siden af min mor og begyndte at spille pik af som beordret, alt imens Master tog en masse billeder af os.

”Klik”
”Klik”
”Klik”
”Klik”

Men han sørgede for at det kun var min mor og mig der kunne ses på billederne, og ikke Mistress.

”Åhh jaee, det er gooodt….KOOMMEEEEEEER….” skreg Mistress i en sprøjtende orgasme.

”Klik”
”Klik”

Master sørgede for at tage billeder da hans mor kom, for det væltede altid ud af kussen på hende med hvide safter, og Master sørgede for at fange det på billederne da hun sprøjtede min mors ansigt til i hvide kussesafter.

Da Mistress var landet ovenpå sin store orgasme, var jeg selv på randen til at skyde mit sperm afsted. Mistress var hurtig og tog fat i håret på min mor og trak hendes ansigt hen til min pik, med ordre om at åbne munden.

Min mor, som jo var totalt frustreret af at være holdt på randen af en orgasme hele tiden, tænkte ikke over det og åbnede straks munden helt op, og ventede på det u-undgåelige. Havde hun tidligere fået sin orgasme, havde hun nok protesteret, men hendes hjerne var ikke med og hun opførte sig som en luder, klar til at drikke sperm fra en pik uanset hvem pikken sad på.

”EEEIIIIIIIIIII….AAAHHHHHHH….hulk…..hulk…” skreg jeg da jeg kom i munden på min mor, og begyndte at smågræde eftersom det var en befrielse for mig, at have fået lov til at komme.

”Klik”
”Klik”

Igen sørgede Master for at tage en masse billeder af os, så alle kunne se hvor pervers min mor var.

”Sut ham ren.” sagde Mistress

Og mens min mor suttede min pik for de sidste rester af sperm, havde Master sat mobilen til at optage det hele. Alt blev filmet inklusive Mistress’ legen med min mors kusse, og det fortsatte indtil hun kom i en skrigende og sprøjtende orgasme.

”ÅÅHHHHHHH…..EEEIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEE….” hvorefter hun sank sammen på gulvet, og lå i fosterstilling grædende som en baby.
Historien fortsætter under reklamen

Al hendes undertrykte liderlighed og opbygget orgasme, var endelig blevet frigivet og det var en enorm lettelse for min mor, der ikke kunne holde sine følelser tilbage. Kussesafterne rendte bare ud af hende og ned på gulvet, alt imens Master optog det hele på sin mobiltelefon, inklusive optagelser tæt på min mors kusse, så det var synligt for alle der så filmen, at det drev med kussesafter ud af kussen på min mor.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Bent Eriksen

    13/04/2024 kl 13:15

    Glæder mig til fortsættelse

    1+
  2. JonS

    04/02/2024 kl 1:42

    Venter spent på fortsettelsen

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *