Anette – del 65

Jeg arbejdede nu min olieindsmurte pik op i røven på Anette. Anette kunne ikke lade være med at støde imod.

Forfatter: Troldmanden

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Vi gled nu en i periode, hvor vi var mere opmærksomme på hinanden. Vi tænkte mere på hinandens glæder og orgasmer. Det hele blev afpasset efter den lille bassemand. Når han sov og Anette stod i køkkenet kunne jeg finde på at løfte hende op på bordet, og lege med hendes krop, som jeg havde gjort allerede den første gang vi mødte hinanden, og slikke hende til orgasme. Anette kunne finde på at komme ud til mig i badet. Vaske mig og slutte af med et blowjob inde i bruseren. Ramona bemærkede også, at vi virkede som nyforelskede og ikke længere opholdt os i stalden.

Ramona havde fulgt med via vores pc i stuen. ”Jeg ved godt, hvad I har underholdt jer med. Nu har I fuldstændigt skiftet spor”. Ramona fik lidt mindre arbejde, men blev selvfølgelig hos os. Vi endte ofte aftenerne med hyggesex, når Sebastian var faldet i søvn.

En eftermiddag stod vi og kælede og kyssede i stuen. Det så Ramona. ”Jeg kører en tur med Sebastian i barnevognen,” sagde hun og gik. Anette smed hurtigt tøjet og lagde sig på ryggen på spisebordet. Hun trak mig hen. ”Tag tøjet af, mens du slikker mig.” Det var ikke svært. Jeg havde kun T-shirt og shorts på. Jeg tog en stol og satte mig mellem Anettes ben. Jeg begyndte at slikke skamlæber og klit. Jeg stak en finger op i fissen og fandt g-punktet. Anette stønnede. ”Kan du ikke rejse dig op. Fortsætte med mit g-punkt og så med den anden hånd gnide på min klit”. Det gjorde jeg. Man skal jo glæde sin kone. Pludselig kom Anette i en sprøjteorgasme, og en lille sø dannes på gulvet.
Anette skubbede sig lidt ind på bordet og ansigtet var nu ud over bordkanten. Hun forlangte: ”Bol mig i munden, men fortsæt med at gnide mit skridt.” Jeg gled ind i munden på Anette og lod min ene hånd finde hendes knop. Hun tog sine hænder om bag mine baller og styrede min kneppefart. Langsomt ind og ud. Anette kom i endnu en sprøjteorgasme, og hun trak mig helt ind, så hendes næse var mod min mave.

”Knep mig nu” kom det. Jeg adlød med glæde og gled ind i Anette, som var meget fugtig efter sin sprøjteorgasmer. Stille og roligt nød jeg den varme kanal. Anette gled sin klitoris heftigt. ”Når du kan mærke, at jeg kommer, trækker du dig ud” lød ordren. Anette lagde det ene ben op over min skulder og spredte så meget som hun kunne. Vi holdt øjenkontakt. Anette begyndte at stønne højere. Der kom små trækninger, og jeg trak mig ud. Hun fik endnu en sprøjteorgasme. Gad vide, hvor meget væske der kan være i en kvinde?

Anette vendte sig om på maven og lod benene ramme gulvet. ”Nu vil jeg have dig i røven. Bare tilfredsstil dig selv. Du har gjort et godt stykke arbejde, med at glæde mig.” Jeg fugtede pikken i fissen og gled forsigtig ind igennem stjernen. Gjorde kort ophold inden, at jeg trængte forbi lukkemusklen. Da jeg var inde, så holdt jeg Anette omkring hofterne og begyndte at køre frem og tilbage. Anettes fingre gled igen ned til skridtet. ”Nu går du til den. Det kan ikke blive hårdt nok”

Jeg gik til den. Jeg nærmest onanerede i hendes røv. Jeg kunne mærke hendes underliv give sig lidt og så sprøjtede jeg. ”Jeg kan mærke, at du fylder mig” stønnede Anette, og så kom hun endnu engang med væske ud ad fissen. Jeg blev inde i Anette og strammede med sammentrækninger i pikken. Den vippede inde i hende, Hun rejste sig op. Drejede hovet og kyssede mig. ”Det var lige, hvad jeg trængte til”

Ramona kiggede ind. ”Jeg skal nok rydde op. Sebastian sover. Gå i bare i bad.” Jeg løftede Anette lidt op, og med pikken i hendes røv, bar jeg hende ud i badeværelset. Her gik vi under bruseren og kælede med sæbe op hænder på hinandens kroppe. Anette fortalte, at hun havde læst, at hvis en kvinde drak en masse væske inden, at hun fik sex, så havde hun nemmere ved at får sprøjteorgasmer. Jeg kunne konstatere, at der var blevet vådt, men at det havde været et frækt syn.

Vi gik tilbage til Ramona, som havde fået ryddet op og sat en steg i ovnen. Da vi spiste, spurgte Ramona, om vi kunne undvære hende. Bureauet havde inviteret alle de unge mennesker til en sammenkomst. Vi blev enige om, at hun bare kunne tage vores Califonia. Så kunne hun overnatte i den, hvis hun ikke ville køre hjem i aften. Ramona kørte. Sebastian fik sin aftenmælk og blev puttet. Vi gik i seng. Lå og puttede og snakkede. Anette ønskede, at vi begyndte på nogle rollespil igen, kun med os to. Jeg kunne godt mærke på hende, at det havde været rart med stille og rolig sex i nogle uger, men at nu hun var vækket igen til lidt mere.

Jeg sagde til hende, at hun kunne gå ud i køkkenet og sætte kaffe over, så ville jeg tænde for babyalarmen og komme om lidt. Anette tog en kimono over sig og gik i køkkenet. Jeg gik over i skabet og tog en løs joggingdragt over mig og en elefanthue over hovedet. Jeg kom håndjern i lommen og i den anden et blindfold. Jeg tog også en kniv med.

Jeg listede ind på Anette, der havde ryggen til. Jeg holdt hende for munden, og hun forsøgte at flytte mine hænder. Jeg holdt kniven op foran hendes ansigt og satte den mod halsen. Jeg vendte den om, så æggen var modsat halsen. Jeg hviskede stille. ”Din mand er faldet i søvn sammen med din lille dreng. Jeg har givet din mand en sprøjte, så han vågner ikke foreløbig. Hvis du skriger op, vågner drengen, og han må så ligge og græde, indtil jeg er færdig med dig. Nik, hvis du forstår mig.”

Anette nikkede svagt og jeg gav hende et blindfold på. Jeg smed huen. Jeg slikkede hende på halsen, mens jeg tog og løsnede bæltet omkring kimonoen. Kimonoen gled ned omkring hendes fødder. Jeg tog bæltet og bandt hendes håndled bag ryggen. Jeg smed joggingdragten. Min pik var halvstiv. Jeg vendte Anette om. Tog fat om brysterne og klemte lidt mælk ud ad brystvorterne.

Jeg lod hænderne glide om til bagdelen. Tog fat om ballerne. Hun fik 2 slag på hver balle. Jeg satte hende op på køkkenbordet. Lod min pik hvile på hendes klitoris. Kælede for hende og slikkede på hendes læber. Min hånd gled ned til skødet og jeg greb fat om min pik. Den kørte jeg rundt på skamlæberne, på klitten og satte den mod hullet, uden at glide ind.

Jeg hviskede stille: ”Du er en lækker kælling. Jeg tager og boller dig. Du bliver min bolledukke. Jeg er bare i tvivl om, hvordan jeg skal starte. Hvis jeg er flink, får du lov til at slikke mig våd først inden, at jeg trænger ind i dig.”

Anette sad helt stille. Jeg tog et strygestål og holdt håndtaget op mod hendes læber. ”Hvis mig, hvordan du slikker en pik.”

Anette begyndte at slikke rundt om enden af håndtaget og lod munden glide ned over håndtaget. Jeg lagde hende ned på ryggen. Min pik var ud for hendes læber. ”Kom i gang” Anette begyndte med det blowjob, som hun er så fantastisk til. Jeg kom håndtaget på strygestålet ind i fissen, og lod den arbejde der. Stille og roligt. Det var fristende, at lade Anette gøre mig færdig. Men nej. Jeg hev hende ned på gulvet og lagde hende på maven ind over køkkenbordet. Med foden spredte jeg hendes ben. Anklerne blev bundet fast til de to nederste køkkenskuffer. Jeg kunne nu vælge hul. Jeg spredte hendes baller, bukkede mig ned og spyttede i anus åbningen.

Jeg stak en finger op i skeden, og den blev våd. Jeg førte den op til hendes læber. Hun kunne mærke, at den var våd. Jeg stak den i munden på hende. ”Jeg tror, at du er klar” hviskede jeg og stødte helt i bund i skeden. Så voldbollede jeg den søde kusse. Legede med hendes klit, og som forventet kom Anette i et brag af en orgasme. Eftermiddagen gjorde, at jeg kunne holde mig. Sæden blev i kuglerne.

Jeg puttede et vibrationsæg op i kussen. Det tændte jeg for. Jeg tog flasken med olivenolie og holdt den foran Anettes ansigt. Løftede blindfoldet. ”Hvad tror du nu, at der skal ske?” Blindfoldet blev skubbet på plads. Anette sagde stille: ”Kan du ikke nøjes med mit naturlige hul?”

Jeg arbejdede nu min olieindsmurte pik op i røven på Anette. Det nød jeg. Anette kunne ikke lade være med at støde imod. Situationen til trods. Måske med rationalet om, at så gik det hurtigere. Ægget arbejdede med Anette. Jeg kunne mærke snurren gennem fissen og om på min pik. Anette gav op. Hun skreg en orgasme ud. Jeg trak pikken ud og slog hende på ballerne. ”Du skal være stille, kælling.” hvæsede jeg. Jeg satte mig på køkkenbordet. Tog fat i Anette hoved og bollede hende nu i munden. Sæden steg op igennem pikken og så sprøjtede jeg. ”Du sluger” forlangte jeg. Det gjorde hun. Da jeg var slikket ren, så hoppede jeg ned. Lod ægget arbejde videre i Anette. Hun ville komme flere gange, indtil jeg slukkede for det. Det havde jeg ingen planer om. Jeg klaskede hende i røven. ”Jeg kommer igen smukke” sagde jeg og gik ind og lagde mig på sengen.

Jeg vågnede ved, at Sebastian smågræd. Han var blevet sulten. Jeg tog ham op og gik ud i køkkenet. Anette var stadig bundet fast. Jeg løsnede hendes hænder og hun greb Sebastian og begyndte at amme ham. ”Hvad er der sket” spurgte jeg. Anette kom i en kraftig orgasme. Den var udløst af æggets summen og bassemands sutten på bryst.

Anette bad: ”Kan du ikke fjerne det, som er inde i mig?” Jeg sagde hårdt. Du har bollet med andre, selv om det er imod vores nye aftale. Han er så smuttet, da den lille begyndte at græde. Du skulle være lidt flov.” Anette sagde stille: ”Jeg er blevet voldtaget”

Jeg spurgte: ”Han kom måske bagfra og truede dig med den kniv, som ligger der. Så hev han kimonoen af dig og bandt dig til køkkenet? Du skulle måske også sutte pik, bolles i fissen og bagefter i røven.”

Anette var på nippet til at græde. ”Ja”

Jeg løste hendes ben og holdt om hende bagfra. ”Jeg troede, at du var parat til lidt rollespil. Men et enkelt spørgsmål. Er det ikke det, som du mangler. At miste kontrollen, og få noget sex?” Jeg kyssede hende. Anette besvarede kysset og bassemand suttede nu på det andet bryst.

Hun sukkede. ”Jeg var bare uforberedt på, at du fandt på noget så hurtigt. Du er min troldmand. Men pludselig er det mig, som er troldkvinden, når du venter det mindst”

Ramona kom hjem. Hun spurgte, hvor længe hun kunne forvente at fortsætte. Hun fik svaret, at det bestemte hun selv. Hun skulle dog overveje, hvornår hun skulle uddanne sig færdigt. Men hun måtte godt sige til i god til, fordi når hun tog hjem, ville vi have en anden aupair. Det var hun glad for at høre.
Historien fortsætter under reklamen

Anettes barsel var nu forbi, og Sebastian slap for at komme i vuggestue.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *